Unikátní komplexní péče pro zralou pleť. V jediném kelímku.

Unikátní komplexní péče pro zralou pleť. V jediném kelímku.

Unikátní komplexní péče pro zralou pleť. V jediném kelímku.

Během léta je revitalizace pokožky namáhané sluncem i vodou potřebnější než během dalších období roku. Vsaďte na B21 Extraordinaire pleťový krém. Hýčkejte si pokožku a díky univerzální péči i komplexnímu přístupu značky Orlane k péči o pleť si chraňte během exponovaných období svou krásu a styl.

Vaše pleť, kterou denně namáháte nejen tím, v jakém životním prostředí se pohybujete, ale také stravou, živou mimikou a dalšími faktory, si zaslouží dokonalou péči, která zmírní projevy stárnutí i civilizační vlivy. B21 Extraordinaire pleťový krém (Absolute Youth Cream) zpomalující stárnutí pleti je inovací legendárního krému B21 z roku 1968. Jeho příjemně hedvábná a výživná textura se na pleti doslova ztrácí a navíc slouží jako ochranný štít proti všem vnějším i vnitřním nepříznivým vlivům. Chrání a vyživuje. Napomáhá regeneraci, obnově funkčního metabolismu a stimuluje produkci „molekul mládí“, elastinu a kolagenu. Ozdravuje pleť zevnitř a hydratuje.

Něco odborných znalostí, které se vám při rozhodování o investici do krásy budou hodit. Aminokyseliny jsou pro buňky pleti nezbytnou složkou k tvorbě stavebních prvků, jako jsou kolagen či elastin, a dalších specifických vláken. Pleti rovněž dodávají živiny. S tímto krémem vstoupila luxusní kosmetická značka Orlane do nové éry aktivní kosmetiky. Inovovaná verze pověstného krému obsahuje tu správnou směs aminokyselin (Youth Reset Complex) pro nápravu a rejuvenizaci pleti. Nejmodernější vědecké objevy pomáhají lépe porozumět působení a účinkům každé z nich. Jediným zdrojem, ze kterého vychází zcela nový, exkluzivní komplex 21 aminokyselin, je Iris bledý, pěstovaný v ekologickém bio zemědělství. Laboratoře Orlane z něj získávají patentovaným biotechnologickým procesem čistý a neměnný extrakt. Vylepšená receptura krému obsahuje nově také kvasnicový extrakt, který chrání proti zanícení i proti volným radikálům a podporuje přirozené samočisticí procesy pleti. Další novinkou je exkluzivní peptid, spouštěč endorfinů, jež vytvářejí pozitivní a ozdravné prostředí.

Využívejte ideálně kombinaci celé řady jedinečných produktů řady B21 od značky Orlane. Zrajte do krásy a dopřejte si jedinečnou kombinaci látek, která vám bude slušet. Navíc v celé řadě produktů, která podpoří zdravý vzhled i hloubkovou výživu vaší pokožky.B21 Extraordinaire pleťový krém (Absolute Youth Cream), Orlane, 50 ml / 5490 Kč