UNDERGROUND COMEDY poprvé v Grévinu!

UNDERGROUND COMEDY poprvé v Grévinu!

UNDERGROUND COMEDY poprvé v Grévinu!

Známá pražská skupina Stand-Up komiků vystoupí poprvé na kulturní scéně Cafe Theatre. Žádné kulisy, žádné kostýmy, žádné role ani připravené skeče. Jen komici a publikum.

Museum Grévin má tu čest představit vám UNDERGROUND COMEDY. Na svou kulturní scénu nacházející se přímo v muzeu voskových figurín v Celetné ulici přinesou vtipy ostré jako břitva. Humor, který vás nenechá v klidu. Témata, o kterých se nemluví. Večerem doprovodí dvoučlenná jazzová kapela, jejichž vystoupení vám dá v průběhu večera prostor občerstvit se na baru a popovídat s přáteli.

První představení nás čeká již ve čtvrtek 25. února, a protože jsme v Grévinu, který je plný slavných osobností minulosti i současnosti, bude se jednotlivými výstupy volně prolínat téma celebrity a sláva.

Stand-Up komedie je na západě tradiční formou zábavy s kořeny až do 18. století. V Česku zatím Stand-Up komici mnoho prostoru nenašli. I když někteří baviči měli velmi podobnou prezentaci (lidé jako Vladimír Menšík, Miroslav Donutil nebo Miroslav Horníček), jejich základy vycházely z předrevolučních estrád. V posledních letech se však tento žánr dostává do centra dění. Jednoduše proto, že humor je mu vlastní a nebere si servítky. Pravý Stand-Up nemá žádné hranice. Neexistuje něco jako příliš sprostý vtip nebo příliš velké tabu. Existuje jen dobrý a špatný vtip. A ty druhé v Grévinu nenajdete.