Uklízet s parními novinkami od Conceptu se vyplatí

Uklízet s parními novinkami od Conceptu se vyplatí

Uklízet s parními novinkami od Conceptu se vyplatí

Zkoušeli jste někdy uklízet s pomocí páry? Pokud ne, měli byste to co nejdříve zkusit, jde totiž o nejekonomičtější a taky nejekologičtější způsob, jak docílit čisté domácnosti na všech frontách. Jediné, co budete k čištění s jakýmkoli parním čističem potřebovat, je totiž voda. Pára dokáže velmi účinně odstranit nejen nečistoty, ale i špínu, mastnotu a vodní kámen, poradí si se škodlivými bakteriemi, zápachem a jako jeden z mála „uklízečů“ dokáže ničit i alergeny. Že jste to nevěděli? Nevadí, na změnu je čas vždycky. Třeba s jednou ze žhavých parních novinek českého výrobce domácích spotřebičů Concept. Všechny parní čističe patří do nové řady PERFECT CLEAN, v rámci které přináší značka Concept na trh také nové vysavače.

Jarní novinky pro perfektní úklid domácnosti

Vysavač a parní čistič 3v1 PERFECT CLEAN CP3000

Jeho největší přednost spočívá v tom, že pohodlně vysajete a v jednom tahu zároveň i vytřete veškeré tvrdé podlahy, které v domě či bytě máte. To vše bez zbytečného víření prachu, takže pokud s vámi bydlí alergik, je úklid tímto parním vysavačem ideální řešení. Navíc díky tomu, že vysávání a stírání provádí současně, ušetříte při úklidu i spoustu času. Parní vysavač je samozřejmě schopný provádět jednotlivé operace i zvlášť. Bez vytírání ho jako silný cyklónový vysavač s objemem sběrné nádoby 1 litr a kvalitním filtrem můžete použít i ve chvíli, kdy cokoli vysypete nebo bude podlahu prostě jen potřeba zbavit běžných nečistot. Pokud přece jen zvolíte vysávání i vytírání v jednom, stačí k tomu jednoduše naplnit nádržku na vodu s objemem 730 ml, připevnit prací textilní potah a počkat 30 sekund, než se parní vysavač nahřeje. Na jedno naplnění vydrží přístroj pracovat 30 minut a vzniklou páru lze snadno, podle typu uklízeného povrchu, dávkovat pomocí rozprašovače páry. Praktické je i naprosto jednoduché a intuitivní ovládání, kontrolka nahřátí, držák na kabel a vodní filtr, který pomáhá filtrovat minerály obsažené ve vodě snižující účinnost parního čističe. Cena: 4.999 korun.

 

Parní mop 2v1 PERFECT CLEAN CP2000

Bohaté příslušenství, které je součástí základní výbavy, umožňuje parnímu mopu opravdu široké využití. Snadno ho tak využijete v kuchyni, koupelně, při mytí oken a zrcadel, úklidu podlahy (jak koberců, tak tvrdých ploch), topení, čalounění, závěsů a záclon a to bez toho, že byste je museli pracně sundávat z oken. Hodit se ale bude i při očistě auta nebo jízdního kola. Vše, co musíte udělat, je pouze naplnit 400 ml velkou nádržku na vodu a vybrat si příslušenství, které budete právě potřebovat. Díky hadici, která je součástí mopu, se navíc dostanete i na těžko dostupná místa. Parní mop je k práci připraven opravdu rychle. Doba jeho zahřátí je totiž pouhých 30 sekund a na jedno naplnění vodní nádržky vydrží pracovat 20 minut. A pokud by bylo potřeba přece jen něco vyčistit či umýt s pomocí saponátu, má na to speciální 150ml nádobku. Mop má i kontrolku nahřátí a 5 metrů dlouhý přívodní kabel. V základním příslušenství najdete speciální kluzák na podlahovou hubici, s jehož pomocí dokonale vyčistíte podlahy i koberce, hadici pro lepší dostupnost ke znečištěným místům, stěrku na

hladké povrchy, parní rozptylovač pro čištění větších ploch, úhlový nástavec pro hůře přístupná místa, koncentrovací trysku pro čištění spár a mezer, sadu detailových kartáčů (například nylonový a drátěný kartáč do kuchyně nebo štěrbinovou hubici s kartáčkem pro prach za nábytkem, radiátory nebo kuchyňskou linkou) a také prací čisticí textilie, která výborně absorbuje nečistoty. Cena: 2.499 korun.Úklidoví pomocníci z řady PERFECT CLEAN

Parní čistič PERFECT CLEAN CP1010

Ekologicky a bez dalších chemických prostředků vyčistí mnoho míst v každé domácnosti. Pára totiž dokáže velmi účinně odstranit nejen nečistoty, ale i špínu, mastnotu a vodní kámen, poradí si se škodlivými bakteriemi, zápachem a jako jedna z mála dokáže ničit i alergeny. Nový parní čistič CP1010 je vybaven bohatým příslušenstvím a díky tomu si lehce poradí s mnoha povrchy. Lze jej použít na skleněné povrchy, okna, zrcadla, koupelny, WC, dřezy, baterie, čalounění, podlahy nebo pneumatiky aut. Velmi účinný je i při čištění záclon a závěsů, a to bez jejich zbytečného sundávání z oken. Navíc díky hadici, která je součástí příslušenství, se parní čistič dostane i na těžko dostupná místa. V kuchyni se jistě bude hodit nylonový i drátěný kartáč, který si poradí s každou špínou. Úklid v koupelně zpříjemní stěrka se speciální čisticí textilií, s jejíž pomocí lze pohodlně umýt celý sprchový kout. Pára také skvěle rozpouští mýdlo a vodní kámen, zabíjí škodlivé bakterie a mytí zašlých spár bude s její pomocí hračkou. Parní čistič CP1010 se velmi jednoduše obsluhuje. Do nádobky s objemem až 400 ml stačí nalít vodu a 3 až 4 minuty počkat, než ji čistič promění v páru s tlakem až 3 bary. Čistič vydrží při plné nádobce pracovat až 10 minut, má pětimetrový extra dlouhý přívodní kabel, kontrolku nahřátí a bezpečnostní ventil. Cena: 1.399 korun.

Vysavač na okna 3v1 PERFECT CLEAN CW1000

Další pomocník z řady PERFECT CLEAN sice není parní, ale při mytí oken i ostatních skleněných povrchů a třeba také kachliček, zastane hned několik funkcí – povrch namočí, umyje, vysaje přebytečnou vodu a vše dokonale vyleští. Jak že to přesně funguje? Stačí pouze naplnit 100ml nádobku prostředkem na mytí, párkrát stisknout páčku rozprašovače, umýt za pomoci mikrovláknové textilie, která je součástí vysavače, a přebytečnou vodu z povrchu odsát do nádržky. O bezchybné vyleštění se postará dokonale přilnavá gumová stěrka. Vysavač na okna pracuje díky kvalitní Li-Ion baterii, jež na jedno nabití vydrží pracovat až hodinu, a v jeho příslušenství najdete nejen nabíječku, ale také speciální čisticí textilii, kterou je možné opakovaně prát. Cena: 999 korun.

 

Nová rodina PERFECT CLEAN

Ne nadarmo se říká, že čistota je půl zdraví. Značka Concept proto připravila celou řadu pomocníků na úklid. V nové řadě PERFECT CLEAN tak nabízí sortiment parních čisticích přístrojů a také vysavačů – sáčkových, cyklónových a tyčových. Celý sortiment bude k dispozici v průběhu jara 2018.

Více o produktech na www.my-concept.cz