Úklidové komando - 1. díl

Úklidové komando - 1. díl

Úklidové komando - 1. díl

Úklidové komando

Doma uklízíme většinou všichni. Někdo více, někdo méně, ale všichni jistě se snahou udržet příbytek ve stavu, aby byl skutečným domovem a cítili jsme se v něm dobře. Někteří však na úklid nemají tolik času, nebaví je to nebo na něj z různých důvodů nestačí a úklid je nad jejich síly. Televize Prima proto přichází s úklidovým komandem. Nový pořad stejného názvu startuje už v neděli, 6. listopadu v 17.05 na Primě.

 

Po čtyři podzimní neděle nahlédnou diváci televize Prima do domácností, kde se neuklízelo už nějakou dobu, v některých případech dokonce i několik let. Z mnoha různých důvodů se úklid stal tou nejméně potřebnou součástí života jednotlivých účastníků pořadu. Na pomoc jim proto přichází dvě profesionální uklízečky Alice a Monika, které spolu s jejich úklidovým komandem vrátí neuspořádaným domácnostem řád, a především pořádek. Domácnosti, kde opravdu potřebují pomoct, nejdříve navštíví a zjistí, kde je skrytý problém, proč se v nich neuklízí, a naopak se v nich často hromadí staré šunty a odpadky. Vše proberou a vytřídí, aby umožnily vstup úklidového komanda, které to vezme pěkně z gruntu od podlah až po strop – vše vyčistí, vycídí, vysmýčí a umyje. Po jejich návštěvě se dá jíst z podlahy. Takto připravený byt pak vrátí do péče původního majitele, na kterého ale čeká nelehký úkol – pořádek a čistotu doma udržovat a uklízet pravidelně.

Před 

V prvním díle Úklidového komanda diváky čeká cesta do Rakovníka za paní Lenkou Dubskou (63). Aktivní, vysokoškolsky vzdělaná důchodkyně pracovala na místní prokuratuře, nyní je v důchodu. Než nastoupila do důchodu, rozpadl se jí rodinný život. Po 23 letech ji opustil manžel a ona se z velké vily přestěhovala do menší garsonky, ve které žije již 12 let. Spolu s ní byt obývají také její zvířecí miláčci – pejsek a kočička. Se svými třemi dětmi se moc nestýká. Sama říká, že uklízení ji nebaví a je to pro ni doslova běh přes překážky. Jejího neuklizeného bytu, a především zápachu z něj linoucího, si již nemohli nevšimnout sousedé, kteří povolali úklidové komando v čele s uklízečkami Alicí Žertovou a Monikou Kralovanskou.

PO 

Jak dopadlo vyklízení a vyčištění bytu, ve kterém byl léty nahromaděný prach a nepořádek? Podařilo se odstranit myšince a všechny další nečistoty? A začne ke své sestře – dvojčeti – opět chodit na návštěvu paní Marie, která dosud odmítala do bytu své sestry vstoupit? Jaké překvapení čeká ale uklízecí komando ještě ve sklepě?

 

Sledujte první díl pořadu Úklidové komando v neděli 6. listopadu v 17.05 na Primě.