Ukažte svou ženskost

Ukažte svou ženskost

Ukažte svou ženskost

Ženy v životě zastávají mnoho rolí: roli partnerky, matky, pracovnice, kamarádky... Žijí v nekonečném koloběhu a často zapomínají samy na sebe. Dámy, připomeňte si svoji výjimečnost a jedinečnost na Mezinárodní den žen.

Čeká na vás doma každoročně k svátku žen kytice či čokoláda? Nebo je tento den pro vás stejný jako jakýkoliv jiný? Mezinárodní den žen u nás bývá mylně spojován s minulým režimem. Přitom kořeny tohoto svátku nemají se socialismem pranic společného. Sahají do počátku 20. století a souvisí s bojem žen za jejich práva.

Buďte hrdá na to, že jste ženou a udělejte si radost hezkým dárkem. Přemýšlíte, co by vás potěšilo? Pořiďte si něco, co rafinovaně podtrhne vaši ženskost. Co třeba krásné spodní prádlo, noční košilku, nebo atraktivní pohodlný župánek? Zahalte se do svůdné krajky, přitažlivých barev a příjemných materiálů. Ukrýváte v sobě něžnou dívku, nebo naopak dravou šelmu? Obdarujte se modelem, ve kterém vynikne vaše ženské „já“. Chystáte se „svůj“ svátek oslavit večer s partnerem? Předveďte se mu v novém prádle a užívejte si společně strávených chvil...

Představujeme ukázky spodního prádla, košilek, župánků a obuvi z aktuální kolekce Cellbes, Deichmann, Esprit a F&F.