Ukažte lásku ke kinu dárkem, který má smysl

Ukažte lásku ke kinu dárkem, který má smysl

Ukažte lásku ke kinu dárkem, který má smysl

Kino, to nejsou jen sedačky a promítačka, ale hlavně společné zážitky, které spousta z nás nosí v srdci. Pražská kina Aero, Bio Oko a Světozor proto společně vytvořila optimistickou kolekci triček, hrnků a tašek, díky které si připomenete, že i když je v sálech na chvíli zhasnuto, je na co se těšit. Důležitou součástí edice je prodej předplacených kinokaret na návštěvu těchto kin v dárkovém balení. Navštivte obchod.mojekino.cz.

„V době spousty víceméně negativních zpráv, které se týkají i budoucnosti kin, chceme ukázat ze strany kinařů, že my kinu věříme. Budeme rádi, když se k nám naši fanoušci připojí a dají spolu s námi všem vědět, že se do kina těší,“ říká Vojtěch Marek, dramaturg kina Světozor a jeden z iniciátorů kolekce.

Chcete-li limitovanou kolekci „Já ♥ kino“ nadělit někomu letos pod stromeček, objednávejte do 3. prosince. Triček, hrnků a tašek totiž kina vyrobí přesný počet podle toho, kolik je vás kinofilů. Voucher na nabitou kinokartu, nebo do videotéky Aerovod si můžete koupit kdykoliv bez omezení.

Pokud si vyberete balíček s nabitou kinokartou, nebo kinokartu samotnou, předplatíte si návštěvu právě sálů kin Aero, Bio Oko a Světozor, platí ale i ve spřátelených kinech Bio Central v Hradci Králové a Univerzitním kině Scala v Brně.

 Kolekce Miluju kino: triko 500 Kč, hrnek 350 Kč, taška 450 Kč

Patří kino také do vašeho života? Řekněte to dárkem, co udělá radost dvakrát. Jednou každému správnému kinofilovi a podruhé našim kinům, které tak podpoříte. Rozbouřená doba si žádá nějaké jistoty. Dejme společně najevo, že tou naší je právě kino. E-shop: obchod.mojekino.cz