UKAŽ SE!... a staň se hvězdou showbyznysu

UKAŽ SE!... a staň se hvězdou showbyznysu

UKAŽ SE!... a staň se hvězdou showbyznysu

Umíš zpívat? Chceš to všem ukázat a stát se hvězdou showbyznysu? Tak čti dál.. Televizní stanice SPORT 5 pokračuje v jedinečném projektu UKAŽ SE!, který může talentované zpěváky a zpěvačky doslova nakopnout k hvězdným výšinám.

Něco takového tu ještě nebylo! Už jsme si zvykli na nejrůznější SuperStar a další pořady, které už jsou však tak nějak přežité. Nebaví. Navíc, kdo si dnes vzpomene na druhého, třetího či osmého z první řady této pěvecké soutěže? Takový člověk tím většinou skončí, nikdo se o něj dále nezajímá. UKAŽ SE! je v tomto ohledu naprosto odlišný projekt.


SPORT 5 na to jde úplně jinak. Spojil se totiž s několika kapacitami z hudební branže, například s Michalem Davidem a Lindou Finkovou. To už  může být samo o sobě zárukou kvality. Každému přihlášenému jsou navíc k dispozici poradci z řad profesionálů, kteří rozpoznají, jaké hudební či pěvecké kvality má, a jestli tudíš z přihlášeného adepta může něco být. A pokud ano, jde to ráz na ráz. Žádné za rok, za dva, nebo nikdy.


Další díl pořadu UKAŽ SE! bude SPORT 5 vysílat už 13. ledna od 11. hodin dopoledne. Show provází známá rapperka Sharkass a objeví se v ní i řada známých sportovců, kteří se s diváky opět podělí se svými názory nejen na hudbu. Hitparádu můžete sledovat i na stránkách magazínu FirstStyle (www.firstyle.cz) a samozřejmě také na webovkách SPORT 5 (www.sport5.cz).

Přihlásit se může úplně každý talentovaný jedinec. Jak na to, najdete v přiloženém “manual”. Důležité je také vědět, že se vyplatí v  hlasovat hitparádě na zmíněných webech. V každém díle je totiž vylosovaný jeden z vás. Ve hře je vždy například Bluetooth reproduktor IPX5sportovní stereo sluchátkaelektrický holící strojek, meteorologická stanice a další super ceny od společnosti Sencor.