Udělejte si to doma co nejpříjemnější

Udělejte si to doma co nejpříjemnější

Udělejte si to doma co nejpříjemnější

I přesto, že okolnosti nutí většinu z nás držet se pěkně doma a ven vyrazit jen v nejnutnějším případě, můžeme si tuto dobu v mnohém zpříjemnit. Někdo uvítá relaxační vůni z aromadifuzéru, jiný ocení něco dobrého k jídlu a pití a další se raději preventivně postará o bohatý přísun vitamínů a minerálů do těla. Ať už dáváte přednost čemukoli, pomocníky k těmto aktivitám si můžete v klidu a s dovážkou až do domu objednat od české značky Concept na www.my-concept.cz

Zdravé dýchání s oblíbenou vůní navíc

NOVINKA: ZV2010 zvlhčovač vzduchu PERFECT AIR,jehož filtr účinně zachytí bakterie a minerály obsažené ve vodě, v sobě spojuje ultrazvukový zvlhčovač a aroma difuzér. A protože je vybaven také speciální aroma zásuvkou, můžete si kdykoli dopřát domov plný vůně třeba z oblíbeného relaxačního nebo léčivého aroma oleje. Během chvíle tak doma vytvoříte atmosféru, která navodí příjemné pocity, uvolní mysl nebo pomůže od zdravotních komplikací. Nový zvlhčovač má přehledný digitální displej pro rychlé a snadné ovládání. Lze ho spustit v režimu studené nebo teplé páry a podle potřeby regulovat rychlost jejího proudění a intenzitu vlhkosti. Velký zásobník na vodu má objem 4,5 litru a pracovat vydrží až 32 hodin. Zvlhčovač je vybaven také časovačem a jeho moderní design podtrhne i barevné ambientní podsvícení, které nabízí širokou škálu barev. Cena: 2.799 korun.

ZV1010 zvlhčovač vzduchu s aromadifuzérem 2v1svým kompaktním rozměrem a elegantním designem zapadne do každého prostoru. Pracuje na ultrazvukovém principu, má dvě možnosti nastavení intenzity páry, nádržku o objemu 1,2 litru a v provozu vydrží až 60 hodin. Jeho součástí je i aromadifuzér, kam stačí přidat pár kapek esenciálního oleje a vzduch v místnosti bude nejen vonět, ale i léčit. Zvlhčovač lze navíc použít i jako noční světlo a to hned v 7 barevných odstínech. Cena: 999 korun.

Oblíbený nápoj zrelaxuje mysl i tělo

NOVINKA: RK4120 skleněná rychlovarná konvices objemem 1,7 litru a regulací teploty má barevné podsvícení závislé na zvolené teplotě ohřevu. Díky tomu snadno zjistíte, jestli voda na váš oblíbený nápoj bude mít správnou teplotu, tu lze totiž nastavit v rozmezí od 50 do 100 °C. Konvice navíc disponuje i funkcí Keep Warm, která udržuje teplotu vody a ocení ji především milovníci čaje při jeho louhování. Bezpečnost provozu zaručuje kvalitní značkový konektor STRIX a dvojnásobná bezpečnostní pojistka. Cena: 1.199 korun.

RK0020 keramická rychlovarná konvice Arte

zaručeně rozjasní váš den svým krásným designem a vodu na kávu nebo čaj ohřejete s dokonalým estetickým zážitkem. Má objem 1,5 litru a je vyrobena z vysoce kvalitního zdravotně nezávadného hygienického materiálu. Nabízí 2-násobný bezpečnostní systém, středový konektor, kontrolku provozu a vodoznak. Cena: 999 korun.

Něco dobrého na zub vždycky zvedne náladu

NOVINKA: SV3050 sendvičovač s výměnnými deskami 3v1umí vykouzlit sendviče, vafle a také pracuje jako gril. Díky tomu dokáže tenhle malý přístroj uspokojit chutě celé rodiny. Plotny mají nepřilnavý povrch a snadno se vyměňují i myjí. Nový sendvičovač má elegantní matný povrch, bezpečné studené držadlo, kontrolku provozu i nahřátí a také automatickou regulaci teploty. Cena: 899 korun.

CK9090 multifunkční hrnec 9+1 s formou na bábovku

vaří, dusí, peče, smaží, vaří v páře, frituje, využijete ho na pomalé vaření, jako přenosný gril, můžete v něm upéct bábovku a nakonec v něm připravit čokoládové nebo sýrové fondue. Všechny nádoby multifunkčního hrnce mají povrch z nepřilnavého keramického povrchu, který umožňuje připravit jídlo jen s minimálním množstvím tuku a to bez rizika připálení. Jeho maximální kapacita je 4 litry a teplotu lze nastavit od 80 do 240 °C. Cena: 2.999 korun.

Pořádnou dávkou vitamínů rozhodně nic nazkazíte

LO7070 digitální odšťavňovač SINFONIAmá extra velký XXL plnící otvor, takže ovoce ani zeleninu není potřeba předem krájet. Díky praktickému ANTIDRIPU z něj navíc neukápne ani slza cenné šťávy tam, kam nechcete. Odšťavňovač má dotykovou ovládací desku s LCD displejem a 5 přednastavených rychlostních stupňů. Povrch jeho lisovacího disku je vyroben z odolného Titanium Nitridu a filtrační sítko z kvalitní ušlechtilé oceli. Cena: 2.499 korun.

SM3050 FRESH&NUTRI smoothie mixérje milován všemi vyznavači zdravé a dokonce i RAW stravy. Má 6 přednastavených programů, speciální program na zmrzlinu, mletí mouky, polévky (tu dokáže dokonce přímo v mixovací nádobě ohřát na 42 °C) nebo smoothie. Mixér je dotykově ovládaný pomocí slideru a dokáže až 33 tisíc otáček za minutu. Má silný motor, nastavitelnou dobu chodu a 6 kvalitních nožů. Mixovací nádoba z BPA tritanu je dvoulitrová, má integrovanou odměrku a odnímá se pouhým zvednutím z pohonné jednotky. Spoustu receptů pro jeho ideální využití navíc najdete v kuchařce, kterou k němu dostanete zdarma. Cena 3.999 korun.

Více na www.my-concept.cz

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.