Učte se angličtinu s radostí! Výuka na Praze 9...

Učte se angličtinu s radostí! Výuka na Praze 9...

Učte se angličtinu s radostí! Výuka na Praze 9...

Výukové centrum angličtiny na Praze 9 navštívila britská lingvistka Helen Doron, jejíž metodou se v této škole již 10 let vyučuje. Důvodem bylo předání certifikátů studentům, kteří úspěšně splnili testy Cambridge, jejichž platnost je uznávaná po celém světě. Škola s názvem „Angličtina Praha 9“ je totiž oficiálním přípravným a testovacím centrem Cambridge a dvě z jejích lektorek jsou přímo připravené Cambridgeskou univerzitou k výuce a zkoušení dětí i dospělých.

Protože letos získalo certifikát 28 dětí, což je jeden z nejvyšších počtů škol zaměřených na výuku angličtiny v republice, přítomnost Helen Doron byla pro studující její metodou, a také pro jejich rodiče, nevšedním zážitkem a velkou motivací k dalšímu studiu anglického jazyka.

Angličtina Praha 9 – fakta

-          nejmladší studentka do dětského kurzu Baby´s Best Start začala „chodit“ ve věku 4 měsíců

-          progresivní výukové metody

-          kurzy vycházejí z napodobení bilingvního domácího prostředí pro dítě, které se tímto způsobem učí přirozeně, bez pocitu nudy nebo    nějaké zátěže

-          unikátní výuka za pomoci interaktivních učebnic prostřednictvím tabletů nebo telefonů

-          studenti se mohou přímo ve výukovém centru připravit a následně podrobit mezinárodním testům.  Tak získají uznávané certifikáty Cambridge.

-          maturitní úrovně PET dosahují děti již ve věku 13 let!

Chcete se o výuce dozvědět více? http://www.anglictinapraha9.cz/

O zakladatelce mezinárodní sítě jazykových škol angličtiny pro děti od 4 do 19 let

Helen Doren je britská lingvistka, která metodu vytvořila již před 30 lety. S týmem zkušených učitelů, metodiků a psychologů neustále vylepšuje a vytváří nové kurzy pro děti. Tyto kurzy vycházejí z napodobení bilingvního domácího prostředí pro dítě, které se tímto způsobem učí přirozeně, bez pocitu nudy nebo nějaké zátěže. Zároveň se tato metoda a témata, s nimiž se ve výuce pracuje, zasluhuje o celkový rozvoj dětí, kopíruje jejich vývoj a zájmy. V této době aplikací do chytrých telefonů a tabletů se děti mohou vzdělávat i za pomoci interaktivních učebnic, které komunikují právě prostřednictvím telefonů či tabletů, což je zcela unikátní.