Ucpaný nos, zbavte se toho problému rychle a efektivně

Ucpaný nos, zbavte se toho problému rychle a efektivně

Ucpaný nos, zbavte se toho problému rychle a efektivně

TIP! Ucpaný nos, zbavte se toho problému rychle a efektivně

Rýma, kdo by ji neznal. V chladných měsících roku snad není nikdo, kdo by se s ní nesetkal. Podrážděný a ucpaný nos, zhoršené dýchání to jsou charakteristické příznaky. Pokud se chcete rýmy nejen zbavit, ale svůj nos jemně ošetřit, vyzkoušejte Fytofontana Aloe Vera nosní sprej. Účinné látky aloe vera totiž dokáží dostatečně zvlhčit nosní sliznice a zároveň uvolnit ucpaný nos, ošetřit drobná poranění uvnitř nosu a tím zajistit celkovou regeneraci. Tento přirozený neagresivní iontový roztok s obsahem aloe vera jemně a šetrně čistí nos, zvlhčuje suchou nosní sliznici a chrání ji v období zvýšeného výskytu onemocnění dýchacích cest. Navíc obsahuje roztok z Mrtvého moře, kyselinu hyaluronovou pro vyšší vlhkost či panthenol pro ještě rychlejší hojení.

 

Fytofontana Aloe vera nosní sprej přirozeně působí jako prevence a zároveň řeší již vzniklý problém. Jemně a šetrně čistí nos, zvlhčuje suchou nosní sliznici a chrání ji v období zvýšeného výskytu onemocnění dýchacích cest. Zlepšuje dýchání a uvolňuje ucpaný nos. Snižuje tvorbu hlenu při rýmě a ulehčuje tak dýchání, přitom nevysušuje nosní sliznici. Urychluje hojení drobných povrchových poranění v nose, má regenerační a hydratační účinky.
Obsažený Aloe vera extrakt má hojivé, regenerační a hydratační účinky a ničí nebo tlumí růst některých bakterií, virů i plísní. Kromě toho Aloe vera extrakt snižuje otok sliznice, následně ulehčuje dýchání přes nos a zlepšuje uvolnění hlenů. 

Nosní sprej Fytofontana Aloe Vera je k dostání v lékárnách a na internetu za doporučenou cenu 81,- Kč 20ml.