U Bontonfilmu právě vychází dárková kvadrilogie SÁM DOMA na DVD

U Bontonfilmu právě vychází dárková kvadrilogie SÁM DOMA na DVD

U Bontonfilmu právě vychází dárková kvadrilogie SÁM DOMA na DVD

KOLEKCE SÁM DOMA – 4DVD (2015)

U příležitosti 25. výročí od uvedení filmu SÁM DOMA do kin vychází speciální dárkový DVD box set, který obsahuje všechny 4 díly – Sám doma, Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, Sám doma 3 a Sám doma 4 a jako bonus také originální Kevinův bitevní plán a plakát s hledanými zločinci.

Cena DVD kompletu (4DVD) je 999 Kč.

Sám doma synopse:

"Mám pocit, že jsme doma nechali něco důležitého," sdělí paní McCallisterová manželovi na palubě letadla směřujícího přes Atlantik do Paříže. To ještě netuší, že to co doma zapomněli je nejmladší člen jejich početné rodiny, Kevin. Tak začíná nejúspěšnější film roku 1990, vánoční komedie o zapomenutém synkovi a dvou nešikovných lupičích. Kevin vůbec nepropadne panice, právě naopak. Konečně může dělat všechno to, co jinak nemůže. Jezdit po koberci na kolečkových bruslích, přejídat se zmrzlinou, dívat se na nepřístupné filmy. Jeho štěstí však netrvá dlouho. Objeví se totiž dva zlodějíčkové, kteří si na dům McCallisterových dělají zálusk. Ani tentokrát však Kevin neztratí rozvahu a pořádně s lupiči zacvičí. Promění totiž dům v hotovou smrtonosnou past. Přes veškerou volnost a zábavu s lupiči se mu však pomalu začíná stýskat.
Režie: Chris Columbus
Hrají: Maculay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, Catherine O´Hara a další
Délka: 103 min

www.youtube.com/watch?v=0iNmVVlmmv8Sám doma 1

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku synopse:

Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku. Zpočátku je vylekaný, ale když má u sebe všechny otcovy peníze, ubytuje se v nejdražším hotelu a začne si užívat vánoční pohodu. Ještě netuší, jaké nepříjemné setkání ho čeká...
Režie: Chris Columbus
Hrají: Maculay Culkin, Joe Pesci, Daniel Stern, Tim Curry, Catherine O´Hara a další
Délka: 115 min

https://www.youtube.com/watch?v=ZD1D3w0RA60

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku

Sám doma 3 synopse:

Osud celého lidstva právě visí na velmi tenkounkém vlásku, ale naštěstí se temné síly zla ještě nesetkali se svým nejhorším protivníkem - osmiletým Alexem! Ten má, aniž to ovšem tuší, ve svém autíčku krytý počítačový čip, který je nutný k aktivaci zločineckých zbraní. Zatímco teroristické špičky s chystají k loupežnému útoku, opuštěný Alex si hoví v pohodlném bytě na okrají Chicaga a je pevně odhodlán i připraven svůj klid ubránit za každou cenu!
Režie: Raja Gosnell
Hrají: Alex D. Linz, Olek Krupa, Rya Kihlstedt, Scarlett Johansson a další
Délka: 98 min

https://www.youtube.com/watch?v=CK0j5OMApkw

Sám doma 3

Sám doma 4 synopse:

Pro Kevina McCallistera vyhlídky na tyto Vánoce nevypadají právě růžově. Jeho rodiče Petr a Kate už žijí osm měsíců odděleně a doma čelí těžké konkurenci svých starších sourozenců. I bez toho je však život bez otce pro Kevina obtížný a tak nad pozváním otce a jeho nové zazobané přítelkyně Natalie příliš dlouho neuvažuje. O to víc, že v domě Natalie je vše plně automatizované a to přece Kevin obzvláště během vánočních svátků miluje. Historie se opakuje. Netrvá dlouho, když Kevin potká svvé staré známé, kteří mají svého člověka i v blízkém okolí Natalie.
Režie: Rod Daniel
Hrají: Mike Weinberg, French Stewart, Jason Beghe, Joanna Going a další
Délka: 84 minTrailer:
www.youtube.com/watch?v=Pviq6Tw5sNA


Sám doma 4