Týden do SOUNDTRACKu!

Týden do SOUNDTRACKu!

Týden do SOUNDTRACKu!

Je to tady - pouhých 7 dní do začátku letošního SOUNDTRACK Poděbrady!

 

Věděli jste, že:

... během čtyř festivalových dní budete mít možnost navštívit celkem 6 skvělých koncertů v rámci hlavního programu? Vstupenky jsou k dispozici na www.ticketlive.cz a budou k zakoupení také na festivalových info stáncích v lázeňském parku a u hlavní koncertní haly.

... do hlavní koncertní haly se letos vejde až 1500 návštěvníků, to jest 7500 lidí během celého festivalu - budete jedním z nich? V koncertní hale si pak v rámci vámi zvoleného sektoru vyberete to místo, které se vám líbí nejvíce.

... v pátek po Šakalích létech přiveze DJ Martin Hovorka video diskotéku s největšími hity 80. a 90. let? A v sobotu po Amadeovi se na vás s afterparty těší DJ Roxtar? Přijďte to rozjet s námi do koncertní haly - vstupné za úsměv!

... kromě programu v koncertní hale je pro vás připravený bohatý doprovodný program v lázeňském parku? Sledujte www.sndtrck.cz a užijte si koncerty, filmová promítání nebo workshopy s festivalovými hosty.


... v Poděbradech vyroste jedinečná sférická SOUNDTRACK Kinokoule? Kopule o průměru 25 metrů nabídne divákům fantastickou podívanou v podobě abstraktní audiovizuální 360° show

... čtvrteční Slavnostní zahájení ve skvělé společnosti Petra Kroutila a jeho Original Vintage Orchestra bude v netradičních prostorách Golf Club Poděbrady? Posledních pár vstupenek koupíte ZDEWelcome drink je na nás!

... na festival opět dorazí desítky hostů od herců, přes režiséry, po hudebníky či producenty? Přijďte je pozdravit naModrý koberec! V pátek a v sobotu u hotelu Libenský vždy od 18:00 hodin!

... nám záleží na tom, abyste se na festivalu cítili fantasticky? Přečtěte si naše praktické informace a připravte se na prodloužený víkend s festivalem plným pohody a dobré hudby!

... celý tým letošního SOUNDTRACK Poděbrady se na vás těší? Jak nám jdou přípravy můžete sledovat na našemFacebooku nebo Instagramu. Tak na viděnou v Poděbradech!