Tvoje tvář má známý hlas opět na vašich obrazovkách!

Tvoje tvář má známý hlas opět na vašich obrazovkách!

Tvoje tvář má známý hlas opět na vašich obrazovkách!

Nejúspěšnější zábavná show posledních let Tvoje tvář má známý hlas, která trhá rekordy ve sledovanosti, se už v sobotu večer vrátila na obrazovky se svojí čtvrtou řadou. Diváci budou každý týden sledovat vystoupení Leony Machálkové, Tomáše Matonohy, Anety Krejčíkové, Dalibora Gondíka, Bereniky Kohoutové, Jana Maxiána, Jitky Boho a Jana Kopečného, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.
V porotě diváci uvidí osvědčené porotce Jakuba Koháka, Janka Ledeckého, novou posilou se stane Aleš Háma. Hereckým koučem bude oblíbený herec Martin Dejdar. Diváci se mohou těšit i na několik překvapení. V jednom dílu usedne do poroty světově známý host. Půjde o půvabnou supermodelku Karolínu Kurkovou. 
Šikovný tým maskérů měl v prvním dílu nové řady nejvíce práce s proměnami Leony Machálkové, Honzy Maxiána a Dalibora Gondíka, kteří strávili v maskérských křeslech nejvíce času. Vzhledem k velkému horku, které za letního počasí ve studiu panuje, musel Honza Maxián o pauzách svou masku „odvětrávat“ a utírat pot, který se pod latexem hromadil.Po třech řadách dostal moderátor pořadu Ondřej Sokol zbrusu nové prostředí za scénou u výtahu, který dopravuje soutěžící na jeviště. Nový dechberoucí a moderní design scénografa Marka Hollého se skládá z 60 m2 speciálního zrcadlově lesklého černého lamina. Vše je doplněno několika LED pásy.   

 

Velkolepou show Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat pravidelně každou sobotu od 20.20 na Nově.