Tři sestry mají Pomeranč z blázince

Tři sestry mají Pomeranč z blázince

Tři sestry mají Pomeranč z blázince

Skupina Tři sestry natočila nový videoklip. Jedná se o píseň Pomeranč z aktuálního alba! Svobodu ředkvičkám! Režisérské taktovky se chopil Michal Herz a za kamerou stál Honza Pivoňka. Tajemný příběh z prostředí psychiatrické léčebny je nevšedním audiovizuálním zážitkem a hereckým koncertem členů kapely!

Lou Fanánek Hagen o klipu a natáčení říká:  „Klip je moc povedený, překvapivě se členové souboru dopustili hereckých kreací, to vše rámovano prostředím blázince, nemocničním šatem s šíleným líčením...paráda!“

Supice Veronika, která v klipu ztvárnila dokonce dvojroli o klipu říká: „Ten klip je tak krásnej, až jsem dojatá, je mi smutno, jak jsem smutná, je mi dobře, jak je to malebný, jsem šťastná, že hraju s touhle partou.“

A co říká na spolupráci s takovými herci, Michal Herz, režisér?: Věděl jsem, že každý ze sedmi členů skupiny Tři sestry je osobností, z toho jsem měl na začátku jisté obavy. V průběhu natáčení klipu se však ukázalo, že všichni členové jsou moc milí , vstřícní a práce s nimi byla bezproblémová.

Stopáž klipu je přes  4 minuty a stejně jako album obsahuje spoustu zajímavých detailů, kterých si začnete všímat až po dalších shlédnutích.

Režisér: Michal Herz, Producent: Milan Waldstein a Michal Kuchař, Kameraman: Jan Pivoňka a mnoho dalších šikovných lidí.

Nový klip světlo digitálního světa spatřil v pátek 21.12., nejprve se objevil na serveru Novinky.cz a následně na YouTube a Facebooku.