Tři sestry 31 Let Open Air 2016

Tři sestry 31 Let Open Air 2016

Tři sestry 31 Let Open Air 2016

TŘI SESTRY 31 LET OPEN AIR

www.trisestryopenair.cz

Skupina Tři sestry tento víkend 20. - 21. 5. 2016 oslaví své 31. narozeniny na výročním koncertu „Tři sestry 31 Let Open Air“ opět v pražském areálu Ledárny Braník!

Tři sestry Braník 3 

A co bude letos nové?

V sobotu 21.5. proběhne autogramiáda Tří sester, na které bude možné nechat si podepsat absolutní novinky! Novou knihu 30 let Tří sester v 30 obrazech a Audioknihu Tak to bylo, tak to je…, jejímž autorem je Fanánek a kterou načetl David Matásek pod režijním vedením Gábiny Osvaldové! Stanové městečko přímo u areálu.

Chybět nebude:

Radegast hokejová zóna, foto koutek, dětský koutek, oddychová zónu s čajovnou, stánek s merchem kapel, a další stánky, včetně výčepů a občerstvovacích míst…
Samotný koncert Tří sester bude probíhat přes dvě hodiny a během něho se můžete těšit na ohnivou show, spoustu staronových písní, hostů a kamarádů z jiných souborů, kteří si přijdou společně se skupinou Tři sestry zahrát, zazpívat a hlavně pogratulovat!
Mezi ctěnými hosty na oslavě nemohou chybět: Horkýže Slíže, Ivan Mládek a Banjo Band, Visací Zámek, Vypsaná Fixa, SPS, Plexis, Zóna A, Ešus, Doctor P.P., E!E, De Bill Heads, MZH, Apple Juice, Zputnik, Totální nasezení, Pirates of the Pubs, P.U.M., a další…

 

Najdete nás:

V A-parku ledárny, který se nachází přímo u tramvajové zastávky
„Pobřežní cesta“.

Vstupenky na narozeninový večírek zakoupíte:

V sesterských hospodách www.nastare.cz
http://www.trisestry.cz/predprodej

www.ticketstream.cz

Vstupenky budou k dostání i na místě!!!