Třetí těhotenství Tamary Klusové provázela šílená chvíle

Třetí těhotenství Tamary Klusové provázela šílená chvíle

Třetí těhotenství Tamary Klusové provázela šílená chvíle

Říká se, že muž je hlava rodiny a žena krkem, který jí hýbe. V případě Tamary a Tomáše Klusových platí tohle rčení beze zbytku. V čem všem má žena populárního zpěváka doma poslední slovo a jak to bylo s volbou netradičních jmen pro jejich děti, se svěřila moderátorce Adéle Elbel. Trojnásobní rodiče vybrali svým potomkům jména Josefína, Alfréd a Jenovéfa. Největší rozruch přitom vyvolala jejich poslední dcera Jenovéfa, a to nejen tím, jak se ji rozhodli pojmenovat, ale i tím, jak brzy po starším bratrovi byla počata. Tamara se styděla koupit si těhotenský test s pětiměsíčním Alfrédem na hrudi, a tak sehrála v lékárně scénku hodnou filmových hvězd.

 

Byla to vždy Tamara, která dala svou větou „buď teď, nebo nikdy“ podnět k tomu, aby do rodinného klanu Klusových přibyl nový člen. „Jméno pro Josefínu vybral Tomáš, já jsem hned souhlasila. Oběma se nám moc líbilo. U Alfréda jsem rozhodla já. Krátce po mém návratu z Dominikánské republiky, kde jsem byla bez Tomáše, jsem cítila, že budu těhotná. Naše přivítání po tak dlouhé době bylo velmi intenzivní a za měsíc jsem zjistila, že čekáme dítě. Nedlouho po tomto zjištění se mi zdál sen o chlapci, který mi řekl „to jsem já, Alfréd, mami“. To jsem pak hned věděla, že budeme mít syna Alfréda. A Tomáš souhlasil,“ prozradila v pořadu Noční směna s Adélou na internetové televizi Mall.tv


Když bylo Alfrédovi pouhých pět měsíců, uslyšel Tomáš ke svému překvapení Tamařinu výzvu „buď teď, nebo nikdy“ znovu. „Bylo to spíš takové vzbouření hormonů, další dítě jsem si v tu chvíli vůbec neuměla představit,“ přiznává zpětně Tamara. Ale osud tomu tak chtěl a na cestě byla Jenovéfa. „Asi měsíc po téhle story jsem byla s dětmi a psy na procházce a cítila jsem se zvláštně, tak jsem si řekla, že si radši koupím těhotenský test, abych věděla, že těhotná nejsem. Přišlo mi divný kupovat si ho s malým Alfrédem, kterého jsem měla v šátku, tak jsem v lékárně vytáhla telefon a dělala jsem, že mluvím s kamarádkou, které jsem test pořizovala. Byla to velká show, zavzpomínala pobaveně manželka známého písničkáře.