Trénujte na jaře v nových sportovních kolekcích PUMA

Trénujte na jaře v nových sportovních kolekcích PUMA

Trénujte na jaře v nových sportovních kolekcích PUMA

Globální sportovní značka PUMA uvádí několik nových kolekcí sportovního oblečení, bot i doplňků pro nadcházející sezónu. Představí nové tréninkové boty LQD CELL a Fuse, funkční a pohodlné outfity z minimalistické Studiové či LVL – UP kolekce a další nepostradatelné sportovní kousky pro muže a ženy.Během února a března se představí dámská tréninková kolekce LVL-UP, která posune sportovní výkony na další úroveň. Zahrnuje funkční podprsenku se zipem, legíny s vysokým pasem, crop s dlouhým rukávem či bílou lehkou bundu a tenisky LVL-UP. To vše ve stylové levandulové barvě, která je u některých produktů doplněna květinovým potiskem. Vybrané produkty z kolekce LVL UP budou dostupné v prodejnách Espace, A3Sport a také na puma.com.

Ve spolupráci s Lewisem Hamiltonem PUMA uvedla také sportovní botu Fuse v několika barevných verzích, která je určena i pro ty nejnáročnější tréninky. Díky široké špičce podporuje stabilitu a vnitřní mezipodešev tlumí nárazy. Nová tréninková bota Fuse je dostupná na puma.com.Ještě intenzivnější tréninky umožní kolekce LQD CELL obsahující skvělé kousky pro podporu plného rozsahu pohybu, odvádění potu, stabilitu i pohodlí. Tréninková bota LQD CELL Method pro ženy pomocí technologie LQD CELL tlumí všechny nárazy a poskytuje potřebné odpružení. Určená je pro vysokofrekvenční tréninky a agilní cvičení. Kolekci LQD CELL dále doplňuje podprsenka, legíny, topy a lehká šusťáková bundička v černých barvách doplněné žlutými a fialovými detaily. Dostupná bude v březnu v prodejnách Intersport.

Milovníky jógy potěší nová Studiová kolekce obsahující stylové legíny a podprsenku v královské modré. Její součástí je i jógamatka a praktická taška. Produkty Studiové kolekce budou dostupné během března v prodejně Espace a na puma.com.