Trendy designovky, to jsou novinky od Conceptu

Trendy designovky, to jsou novinky od Conceptu

Trendy designovky, to jsou novinky od Conceptu

Česká značka elektrospotřebičů Concept přišla na trh s novými produkty a tentokrát si na jejich vzhledu dala opravdu záležet. Retro a skandinávský styl nabízejí dva nové modely rychlovarných konvic nazvané RK3330-4 a RK3310-1. Po novém lisu na citrusy CE3530-1 zase určitě sáhne každý milovník neotřelého designu. Novinky mají samozřejmě ale také celou řadu vychytávek, takže jsou nejen krásné, ale i praktické.

Retro nerezová rychlovarná konvice RK3330- 3334

Okouzlující novinka je k dostání hned v 5 barevných variantách – bílá, krémová, červená, tmavý nerez a černá. Má objem 1,7 litru a spojuje retro design s kvalitním moderním zpracováním. Vyrobena je z ušlechtilé nerezové oceli s matnou povrchovou úpravou, má velký plnicí otvor, integrovaný filtr proti vodním usazeninám, vodoznak pod držadlem, skryté topné těleso a světelnou indikaci provozu. Konvice má také trojnásobné bezpečnostní jištění a středový konektor nejvyšší kvality britské značky STRIX, který je otočný o 360°.Cena nové konvice je 1.299 korun (bílá RK3330, krémová RK3331, červená RK3332, tmavý nerez RK3333, černá RK3334).

Nordic rychlovarná konvice RK3310-3311

I tenhle nováček v střídmém skandinávském designu s prvky dřeva je vyroben z ušlechtilé oceli s matnou povrchovou úpravou. K dostání je ve dvou barvách – krémová a černá, má objem 1,7 litru, odnímatelné víko s integrovaným filtrem proti usazeninám, velký plnící otvor, světelnou indikaci provozu, vodoznak pod držadlem, skryté topné těleso i o 360° otočný podstavec.O bezpečnost při provozu se stará nejen kvalitní konektor značky STRIX, ale i trojité bezpečnostní jištění. Cena novinky je 1.399 korun (krémová RK3310, černá RK3311).

Lis na citrusy CE3530-3531

Opravdu stylový kousek v bílé a černé barvě je vybaven dvěma různě velkými lisovacími kužely, takže si poradí se všemi druhy citrusů. Jeho sklopné rameno vymačká z každého plodu i ty poslední kapky šťávy a díky protiodkapovému uzávěru ANTI-DRIP lze jednoduše zamezit odtoku šťávy během lisování. Lis má nerezové sítko pro oddělení pecek a dužiny, protiskluzové nožičky a odnímatelné části je možné mýt v myčce.Cena nového designového lisu je 999 korun (bílé CE3530, černá CE3531).

Více na www.my-concept.cz

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality C ontrol System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.