Trauma Kateřiny Kornové: Zuby mi zničili doktoři!

Trauma Kateřiny Kornové: Zuby mi zničili doktoři!

Trauma Kateřiny Kornové: Zuby mi zničili doktoři!

Herečka a bývalá modelka Kateřina Kornová (48) se rozhodla razantně změnit svůj zevnějšek. Během velmi krátké doby zhubla neuvěřitelných třicet kilogramů a nyní se zaměřila na svůj nedokonalý chrup.

„Já jsem nikdy neměla štěstí na dobré zuby. Zaprvé nemám dobrý genetický základ a za druhé mi je zkazili doktoři,“ svěřila se na zubařském křesle Kornová, která vysvětlila, proč má celý život problémy se zubním kazem.

„Zuby jsem měla špatné od malička. Zkazily se mi hlavně díky tomu, že jsem jako malá byla často nemocná a brala jsem antibiotika s tetracykliny, které v té době pediatři často předepisovali. Až později se totiž zjistilo, že tetracykliny poškozují zubní sklovinu a růstové chrupavky,“ svěřila se Kornová.

Nyní se ale rozhodla, že se svým chrupem něco udělá. „Pro mě jako pro herečku je speciálně důležité mít kvalitní zuby a věnovat se jim,“ dodala Kornová, která ale před samotným zákrokem, který ji čeká za několik týdnů, musela v Brandeis clinic v centru Prahy podstoupit dentální hygienu.

„ Americký úsměv bych brala, ale jsem ten typ, který se bojí zubařů. Jsem trošku posera. Nechám si určitě poradit, co bych mohla na svém úsměvu vylepšit,“ ukončila herečka.

Brandeis Clinic

Brandeis Clinic je klinika plastické chirurgie, stomatologie, korektivní a laserové dermatologie, která nabízí také preventivní medicínu. Na klinice v historickém centru Prahy pracují špičkoví lékaři a specialisté se zkušenostmi ze zahraničí. Příjemnou atmosféru, kvalitní péči a maximální komfort svých klientů chápe Brandeis Clinic jako standard. Velký důraz klade Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka kliniky, také na přístroje, které jsou tím nejlepším, co je v současné době na trhu k dispozici. www.brandeisclinic.cz