Trápí vás řídnutí vlasů? V salonu Magdalena vám pomohou!

Trápí vás řídnutí vlasů? V salonu Magdalena vám pomohou!

Trápí vás řídnutí vlasů? V salonu Magdalena vám pomohou!

Prodlužování vlasů a paruky

Více než 400 druhů paruk, příčesů, tupé. Individuální přístup. Možnost výroby i z vlastních vlasů.

Na trhu vlásenkářských, kadeřnických a kosmetických služeb působí salon MagDAlena již 25 let. Sférou činnosti salonu MagDAlena je vytváření bohatého sortimentu modelů z pravých vlasů, prodej paruk a příčesků z umělých vlasů, prodlužování vlasů, splétání afrických copánků, poskytování kadeřnických a kosmetických služeb.

Prodložené vlasy v salonu MagDAlena jsou z kvalitních 100% evropských vlasů.Vlasy jsou pečlivě vybírany, aby odstín vlasů byl totožný s Vašími. K metodě podlužovaní vlasů se používají pravé evropskí vlasy a přírodní keratin. Za 3 měsíce je potřeba navštívit salon MagDAlena a professionalní pracovníci vám zkontrolují vlasy. V salonu MagDAlena Vám prodložíme vlasy šetrnou metodou. Pomocí kvalitních evropských vlasů a přírodního keratinu. V salonu MagDAlena Vám vyberou pramínky jakekoliv délky a odstínu. Metoda prodlužování vlasů se dá aplikovat jíž při délce 5cm vlastních vlasů.

Vlásenkářský salón

Salon MagDAlena nabízí okolo 100 služeb, z nichž každá změní ženu na osobnost, jež má svou neopakovatelnou individualitu a okouzlující šarm.

K dispozici odborníků salonu je více než 200 modelů z pravých vlasů, paruk a příčesků z umělých vlasů. Díky vlastní moderní tvorbě modelů z pravých vlasů, využití nejnovějších technologií, zkušenostem odborníků, mají výrobky nabízené klientům konstantně vysokou kvalitu, jež je prověřena jak známými celebritami a elegantními dámami, tak i pracujícími ženami a hospodyňkami.

Garance padnoucí paruky

Garantujeme, že nikdo si ani nepovšimne Vaší paruky či příčesku, protože paleta moderních doplňků nabízených v salonu MagDAlena pomáhá vybrat model, který se bude podle struktury, barvy i délky ideálně hodit k Vašim vlasům.

Umění mistrovsky spojit nejnovější technologie s dovedným využitím pravých vlasů dává salonu MagDAlena právo být hrdý na své specialisty. V salonu MagDAlena se tradice i tajemství tvorby modelů z vlasů pečlivě ochraňují a předávají jak od kvalifikovaného odborníka s 25letou praxí, tak od zkušených specialistů, kteří studovali nové technologie v prestižních salonech Anglie a Španělska.

Ty, jež rády každodenně mění svůj vzhled, by rovněž měly spěchat do salonu MagDAlena. Mají tam několik stovek moderních modelů paruk a příčesků nejrůznějších barev z přírodních i umělých vlasů (z Japonska a USA). Několik stovek! Váš sen zde promění ve skutečnost – udělají paruku, příčesek, cop aj. podle individuální objednávky. Specialisté jakoukoli Vaši objednávku perfektně splní. Zde Vám rovněž udělají módní tradiční či avantgardní účes, sestřih, americké barvení vlasů aj. A jestliže si přejete exotiku? Prosím! Můžeme zaplést do Vašich vlasů africké copánky či dread-lock (dredy) a změnit tím dokonale Váš vzhled.

Všechny konzultace v salonu jsou bezplatné! Nyní již znáte cestu k celkové změně vzhledu! Netrpělivě Vás čekáme v salonu MagDAlena.