Toužíte po dokonalé pleti? Základem je péče, a především precizní hydratace…

Toužíte po dokonalé pleti? Základem je péče, a především precizní hydratace…

Toužíte po dokonalé pleti? Základem je péče, a především precizní hydratace…

Nechcete, aby pleť byla mastná, póry viditelné a známky únavy patrné? Abyste měla pleť bez výše uvedených příznaků stárnutí, je třeba jediné. Naučit se kouzlit s přípravky Orlane. Jsou tu pro vás.

Je to tak, požadavky na vzhled dokonalé pleti jsou stále vyšší. Kdo se má vyznat v tom, zda používat ten či onen přípravek? Jak dosáhnout toho, aby pleť byla lesklá, ale nevypadala mastně? Působila na pohled i na dotyk sametově, jako má vaše oblíbená influencerka, kterou pravidelně sledujete? Především je nutno si říci, že influencerkou a její pletí se nevyplatí zabývat, protože filtry do svého necesséru jistě nedostanete. Pokud ale chcete i přesto mít tvář dokonalou, stačí jediné. Zvolit správnou skladbu produktů pro svou pleť. A ano, novinkou je, že primer mezi produkty denní potřeby nepatří. I bez podkladové báze totiž můžete na své tváři vykouzlit dokonalý look přesně podle své volby. Jak na to?

Vaše pokožka by měla být především vždy a za všech okolností hydratovaná. A pozor, hydratovat potřebuje i pokožka, která je mastná nebo rychle se mastící. Každá pleť potřebuje ve svých sférách udržovat vodu, protože jakmile ji nemá, vadne.

Jak na výběr denního krému? Je-li vaše pleť sušší, sáhněte po hutnějším denním krému, smíšená pleť vyžaduje kombinaci hydratačního oleje a hydratačního gelu. Na sušší partie pak vyživující přípravky, na mastnější zóny ideálně aplikujte hydrataci bez dalších složek.

Oční krém aplikujte za všech okolností a nikdy nezapomínejte na důkladné odlíčení. Náš tip: Přípravky nikdy nerozmazávejte do ztracena, ale do pokožky je výhradně vklepávejte. Lépe vytvoříte ochrannou vrstvu, podklad pro další dekorativní kosmetiku.

Tipy, které musíte vyzkoušet:

B21 Extraordinaire Oční krém – 15 ml/2990 Kč

Okolo očí je pleť třikrát až pětkrát tenčí než v jiných obličejových partiích. Navíc neobsahuje mazové žlázy, v důsledku čehož je mnohem náchylnější k dehydrataci a předčasnému stárnutí. Obsahuje také méně kolagenu a krev i lymfa v ní cirkulují daleko pomaleji. B21 Extraordinaire Oční krém resetuje díky komplexu Youth Reset Komplex® buňky, a tím zcela odstraňuje příčiny jejich špatného fungování. Dochází naopak k obnově jejich energie a podstatných funkcí, jako tomu bylo v mládí. Zvyšuje hustotu pleti, obnovuje její pevnost a elasticitu. Rozjasňuje pohled, ale i celkový výraz tváře, působí proti otokům a tmavým kruhům. Lze jej používat v jakémkoli věku a je vhodný pro každý typ pleti. Použití: Aplikujte ráno nebo večer na oblast očních kontur. Můžete ho nanést rovněž pod krém na oční kontury z dalších řad kosmetické značky Orlane, jako jsou Fermeté, Anti-Fatigue nebo Antirides Extreme.

Super Hydratant Light krém – 50 ml/3190 Kč

Super Hydratant Light krém značky Orlane je inovativním kosmetickým produktem s neodolatelně lehkou, a přitom intenzivní hydratační texturou. Hydratuje pleť, přispívá k regeneraci buněk, viditelně omlazuje pleť, distribuuje vodu přesně do stavu optimální hydratace pleti. Nový přípravek cíleně řídí produkci hydratačních molekul pleti a podporuje obnovu buněk. Výtažky z vodních rostlin v něm obsažené pomáhají zachytit, udržet a znovu distribuovat vodu přesně podle potřeb vaší pleti. Použití: Nanášejte ráno a večer. Můžete aplikovat samostatně nebo na sérum.

Fermete Thermo Active Sérum – 30 ml/5090 Kč

Tajemství tohoto séra tkví ve využití zahřívacího efektu, který pomáhá zvednout kontury ochablé pleti. Produkce kolagenu pak obnovuje mladistvý vzhled pleti. Podporuje tvorbu a stahování vláken kolagenu, modeluje jednotlivé obličejové partie, tvaruje kontury obličeje, čistí a rozzáří pokožku. Zpevňující sérum je obohaceno o turmalínový extrakt, který pleť zahřívá, a tím zvyšuje produkci nového kolagenu. Další jeho složka – žitný extrakt – zvětšuje buňky produkující kolagen. Za rozjasněním a rozzářením rysů pak stojí čisticí extrakt ze zeleného čaje. Extrakt z ovsa vytváří na pokožce příjemný liftingový film, díky kterému jsou výsledky okamžitě patrné. Použití: V tenké vrstvě nanášejte ráno a večer pod obvyklý pleťový krém. Při aplikaci se vyhněte konturám očí a rtů.

Creme Royal Lotion – 130 ml/3950 Kč

Součástí denního rituálu by měla být aplikace Creme Royal Lotion. Udržuje mladistvý vzhled a aktivuje krásu pokožky. Podporuje účinnost všech dalších produktů z řady Royal, zpomaluje stárnutí pleti, stimuluje obranné a regenerační mechanismy pleti, hydratuje. Bohatá a luxusní fluidní textura aktivního Lotion Creme Royal bude skutečným požitkem a potěšením pro vaši pleť. Poskytne jí základní péči a připraví ji pro další pečující produkty řady Creme Royal proti stárnutí. Použití: V tenké vrstvě nanášejte na odlíčenou pleť před použitím séra a krému. Aplikujte jemným vklepáváním konečky prstů nebo pomocí vatového tampónku.