TOPSHOP/TOPMAN - The Met Gala 2015

TOPSHOP/TOPMAN - The Met Gala 2015

TOPSHOP/TOPMAN - The Met Gala 2015

Emily Ratajowski, Bella Hadid, Hailey Baldwin, Josephine de la Baume, Natasha Poly, Maryna Linčuk a Lily Donaldson vynesly na červený koberec na míru ušité šaty značky TOPSHOP u příležitosti gala Metropolitan Museum of Art Costume Institute.

Emily Ratajowski na sebe oblékla elegantní šaty s dlouhým rukávem v délce ke kotníkům se složitou 3D květinovou výšivkou v odstínech modré, stříbrné, žluté a měděné.

 

Bella Hadid měla na sobě černé krepové šaty s dlouhým rukávem. Šaty mají průřez ve tvaru kapky a odvážné 3D květinové výšivky ve zlatavě žluté, kovově stříbrné a barvě pálené mědi.

 

Hailey Baldwin zdobily krepové šaty v barvě šalvěje ke krku a rozparkem na stehně. Šaty jsou zdobené bílou, stříbrnou a žlutou květinovou výšivkou.

 

Josephine de la Baume oblékla ručně vyšívané šaty s dlouhým rukávem. Červené šaty s černou a bílou obrubou a vzadu s kaskádovou vlečkou. Mark Ronson měl na sobě custom made TOPMAN černý dvouřadový oblek s doplňky inspirovanými dekorem Chinoiserie.

 

Natasha Poly oslnila v šatech z materiálu připomínajícího tekuté zlato s tvarovaným výstřihem až ke krku a bočními rozparky.

 

Maryna Linčuk měla na sobě róbu z hedvábného tylu zdobenou vlnami z perel a hlubokým výstřihem a odvážným rozparkem.

Lily Donaldson oblékla rudé hedvábné šaty s vyplněným živůtkem a vrstvenou tylovou sukní.

 

Lewis Hamilton měl na sobě TOPMAN Frock dlouhé sako a vestu v kobaltově modré barvě.