Topshop představuje novou tvář kampaně pro kolekci jaro/léto 2016, kterou se stala Karlie Kloss

Topshop představuje novou tvář kampaně pro kolekci jaro/léto 2016, kterou se stala Karlie Kloss

Topshop představuje novou tvář kampaně pro kolekci jaro/léto 2016, kterou se stala Karlie Kloss

Kariéra Karlie

Modelka
Jako modelka byla na 34 obálkách časopisu Vogue, hlavní tváří kampaně pro Dior, Marc Jacobs a TOPSHOP. Po dobu 4 let se zúčastňovala přehlídek Victoria Secret a dostala se do horní desítky žebříčku Forbes nejlépe placených modelek. A to je pouze její denní práce. 

Podnikatelka 
Výroba Karlie’s Kookies byla zahájena v roce 2012 – svojí vlastní značku bezlepkových sušenek založila společně s kuchařkou Christinou Tosi. Výnosy pomohly nakrmit znevýhodněné děti po celém světě, stejně tak poskytovaly podporu mladým americkým módním návrhářům.

Vlogger
Karliin YouTube kanál Klossy a je odebírán až 347,943 fanoušky, které Karlie bere na backstage natáčení, odpovídá na jejich dotazy přes Twitter a poskytuje návody na vaření ze svého bytu na Manhattanu.


Kodér
Po studiu kódování a počítačového programování v Flatiron School, založila stipendium Kode with Karlie, které financuje 21 dívek z 11 států, aby dosáhly na prezenční kurzy v softwarovém inženýrství po celé Americe. Slova inspirace. Prosíme uvádět kredit Karlie Kloss:

BUĎ CHYTRÁ
"Je hezké mít něco, na co se tu a tam můžete soustředit kromě módy. V tomto roce jsem se vrátila do školy - studuji literaturu na newyorkské universitě. Je to obohacující vyzvat sebe samu a učit se novým věcem. " "Jsem zvědavá, jak věci fungují. To je důvod, proč jsem se naučila kódování. Začala jsem přemýšlet, jak funguje můj telefon? Jak mohu stisknout tlačítko a něco sdílet se zbytkem světa? Kódování je v podstatě jazyk, kterým komunikujeme s počítačem. Je to jazyk budoucnosti."


BUĎ AMBICIÓZNÍ
"Pokud chcete být úspěšní, ponořte se do toho. Najděte si něco, co vás opravdu baví, co vás rozvášní a jeďte plnou rychlostí vpřed. Pokud jste opravdu zabraný do něčeho a tvrdě pracujete, úspěch je nevyhnutelný."

BUĎ TOPSHOP
"Jedna z mých prvních modelingových prací byla moje kampaň pro TOPSHOP před osmi lety. Moje babička mě přivezla ze St Louis. Byla jsem mladá a plachá a
supernervózní kvůli zakázce pro TOPSHOP. Naštěstí jsem fotila s Jourdan Dunn, se kterou jsme se staly přes noc nejlepšími kamarádkami. Myslím, že jsme se řezaly smíchy po celou dobu focení. "