TOPMAN zahajuje novou kampaň ke kolekci obleků pro jaro / léto 2016

TOPMAN zahajuje novou kampaň ke kolekci obleků pro jaro / léto 2016

TOPMAN zahajuje novou kampaň ke kolekci obleků pro jaro / léto 2016

TOPMAN zahajuje novou kampaň ke kolekci obleků pro jaro / léto 2016

Oblek doprovází kulturu pánské módy po celé generace. I v roce 2016 - šitý na míru, stylizovaný a s doplňky - je stále považován za vrchol pánského oblečení. Jako jedna z předních krejčovských značek TOPMAN představuje svou nejnovější řadu formálního oblečení pro jaro / léto 2016.

 

Druhá kampaň v sérii "This Is “ - tato nová kolekce bude prezentovat čerstvé mladistvé siluety, dost všestranné pro práci v kanceláři a dost elegantní pro všechny příležitosti během letní sezóny.

Tuto kampaň v dubnu zahájí první část kolekce "This Is Suiting", která utvrzuje pozici Topman jako předního výrobce moderních obleků. V nabídce obleků "do 4.000,- Kč” najdete nová barevná provedení, včetně neutrálních odstínů kamene, světle šedé a modré spolu s klasickými barvami. Navíc, letní obleky do 6.000,- Kč jsou nyní k dispozici ve zkrácené délce kalhot a také se slim, skinny a ultra-skinny střihy.

 

Druhá polovina kampaně bude představena 19. května - "This Is Tailoring" vystihuje náladu letní sezóny. Tato řada vytváří dokonalý vzhled pro ples, svatby a jakékoliv letní příležitosti. Nádech nostalgie přináší dvouřadý oblek typický pro 70. léta. Kolekce také zahrnuje limitovanou edici prémiovych obleků vyrobených ze 100% vlny a nejlepších evropských tkanin.

V souladu s krejčovskou tradicí bude i třídílný oblek nově představen ve skinny střihu a s jemnější strukturou látky.

 

Klíčové pro letní období jsou palety zaměřující se na neutrální barvy, jako jsou bleděmodrá, barva kamene, písku a popelavá šedá. Bílý oblek je k dostání v jednořadém i dvouřadém provedení.

Dalšími možnostmi jsou lněné obleky, které jsou k dispozici v základních barvách: černá, tmavě modrá a šedá. TOPMAN navazuje na stávající základy pro vytvoření komplexní nabídky, která rezonuje s jejich publikem.