TOP STAR - VIDEO - Marta Jandová o nehodě

TOP STAR - VIDEO - Marta Jandová o nehodě

TOP STAR - VIDEO - Marta Jandová o nehodě

TOP STAR: Jak jsme vás v TOP STARu už informovali, minulý týden byla zpěvačka Marta Jandová účastníkem dopravní nehody. Nyní policie našla viníka, který z autonehody ujel. Nikomu ze zúčastněných se naštěstí nic vážného nestalo, a tak zpěvačka, její manžel a dcerka Maruška už mohou na tuto nepříjemnou zkušenost zapomenout.

Vyšetřování autonehody, která se stala 1. srpna v dopoledních hodinách v Praze 6 a účastnila se jí i zpěvačka Marta Jandová je u konce. Policie totiž vypátrala klíčového účastníka nehody, který byl zároveň i viníkem a z místa odjel.

(Jandová) "Já si nemyslím, že by odjel schválně. On to byl starší pán a já si myslím, že si pravděpodobně ani nevšiml, že k té nehodě došlo kvůli němu. A teď mi policie napsala, že už se spojili s třetím účastníkem a že tím pádem viníka máme a tím pádem se může začít na opravě mého vozidla."

Auto by prý měla mít zpěvačka během 14 dní opravené. Pro ni je ale nejdůležitější to, že v pořádku je její dcera Maruška, která dnes slaví 4. narozeniny a mohou si užívat s celou rodinou pořádnou narozeninovou párty.

"My jsme to spojili tu oslavu narozenin vlastně i  s narozeninama mojí sestry, která je měla před týdnem. Byli jsme tady na zahradě, obě holky měly dort. A já jsem strašně pyšná se musím přiznat, že se mi ten dort povedl, protože ona samozřejmě už je ve věku, kdy si vybírá, tak řekla, že by chtěla nějakej barevnej dort."

Oslavy se účastnil i Marty manžel, který byl pár dní po autonehodě na operaci s kolenem. Úraz nohy nebyl ale následkem incidentu, i když byl v daný okamžik také v autě a zpěvačka ho zrovna vezla do nemocnice.

"Má to tam nějaký pochroumaný. Vazy jsou nakonec v pořádku jenom vazy mu vytrhly kus kosti, bylo tam hodně úlomků. Takže ta operace byla docela komplikovaná. Ale máme ho aspoň tady na chatě, má venku hezky lehátko. Bolí ho to a bolet ho to asi bude ještě nějakou dobu, ale hlavně, že je s náma."

Tak doufejme, že se celé rodině už po letních peripetiích blýská na lepší časy.