TOP STAR bude moderovat Perkausová, Vágner a Šimůnek

TOP STAR bude moderovat Perkausová, Vágner a Šimůnek

TOP STAR bude moderovat Perkausová, Vágner a Šimůnek

TOP STAR budou moderovat Perkausová, Vágner a Šimůnek

V nové sezóně budou TOP STAR, vysílaný denně v 19.55 na Primě, moderovat Eva Perkausová, Petr Vágner a Miroslav Šimůnek. Tým moderátorů relace TOP STAR, která je součástí zpravodajské hodiny televize Prima, posílila Eva Perkausová, která si svým působením na Primě získala velké sympatie televizních diváků, a nebojí se tak díky získaným zkušenostem živého vysílání. Proto bude od Nového roku diváky provádět TOP STARem společně s oblíbeným Petrem Vágnerem a Miroslavem Šimůnkem.

Televize Prima děkuje za dosavadní spolupráci Daniele Šinkorové, Andree Košťálové a Lucii Špakové. Andrea s Lucií budou pokračovat v TOP STARu jako reportérky. Danielina spolupráce s Primou ale rozhodně nekončí a diváci ji budou dál vídat na svých obrazovkách v jiných projektech – konkrétně například v úspěšném seriálu Ohnivý kuře, ale i v některých projektech zcela nových. „Neříkám, že mi to není ani trochu líto, ale změna je život. Televize je dynamické médium, které neustálé změny přímo vyžaduje. Nic víc ani míň v tom nevidím. Moderace je mojí oblíbenou disciplínou a já v ní samozřejmě pokračuji dál i mimo obrazovku. Děkuji všem kolegům z redakce TOP STARu a FTV Prima za nádhernou, téměř tříletou Prima jízdu,“ říká ke svému odchodu z redakce Top Staru Daniela Šinkorová. V blízké budoucnosti se tým moderátorů těší na návrat Laďky Něrgešové, která je ale zatím stále na mateřské dovolené a počítá se svým návratem na obrazovku. O změnách byli všichni moderátoři a také reportérský tým informováni.

„Všem, kteří se dosud na TOP STARu v pozici moderátorů podíleli, velmi děkuji za jejich profesionální práci. Věřím, že změny diváky zaujmou, a těším se, že oblíbené reportérky TOP STARu budou nadále přinášet divákům žhavé zprávy, ve kterých odhalí nečekaná překvapení ze soukromí celebrit a zvraty ve světě showbyznysu,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

TOP STAR vysílá televize Prima denně v 19.55 v rámci zpravodajské hodiny