Tomáš Verner v bazénu s Jen počkej zajíci!

Tomáš Verner v bazénu s Jen počkej zajíci!

Tomáš Verner v bazénu s Jen počkej zajíci!

Tomáš Verner tráví letošní horké léto na ledě ve své škole krasobruslení. Na skok se objevil v Aquapalace Čestlice, kde společně s Michalem Nesvadbou rozdával podpisy a užíval si jediného dne volna. „Hned z bazénu jedu do Oberstdorfu, kde se začnu připravovat na podzimní sezónu,“ vysvětlil čerstvě zamilovaný evropský šampión. „Čeká mě návrat do lední show Jen počkej, zajíci!, kde se po letech potkám s Jozefem Sabovčíkem, a pak také jedna krasobruslařská lahůdka – dostal jsem pozvání do velké show v koloseu ve Veroně, kde bude jen pro ten večer speciální ledová plocha,“ prozradil Tomáš Verner.

 

Přítelkyně Martina Hobzíková, bývalá česká reprezentantka v badmintonu, Tomáše na cestách nedoprovází, ale plánují společné výlety na kole koncem prázdnin. „Jsme spolu teprve čtyři měsíce a myslím, že Martina je ta pravá,“ zářil štěstím slavný sportovec. „Nechávám všemu čas, ale nebudu se bránit ani založení rodiny ani svatbě. Uvidíme za pár měsíců nebo let,“ uzavřel Tomáš Verner.

V Aquapalace Čestlice si společně s Vlkem, Zajícem, Michalem Nesvadbou a Tomášem Vernerem bazény a tobogány užívalo přes 2.000 lidí. Kromě podpisu obou protagonistů mohli získat vstupenky a upomínkové předměty lední show Jen počkej, zajíci!, která se už v říjnu vrátí na zimní stadiony pěti českých a moravských měst.

 

Tomáš Verner je držitel titulu Mistr Evropy a deseti titulů Mistr České republiky. Se závodním krasobruslením skončil na jaře 2014 a v současnosti se kromě výchovy nových talentů ve vlastní škole věnuje exhibičním vystoupením. Účinkoval na zahraničních turné s Jevgenijem Pljuščenkem anebo v lední show Jen počkej, zajíci, kterou v loňském roce vidělo přes 50.000 diváků. Letos v říjnu se podívaná na motivy slavného animovaného seriálu vrátí do pěti českých měst a nabídne navíc legendárního hosta: dvojnásobného Mistra Evropy a olympionika Jozefa Sabovčíka.