TOMÁŠ VERNER DOSTAL ROLI V MUZIKÁLU!

TOMÁŠ VERNER DOSTAL ROLI V MUZIKÁLU!

TOMÁŠ VERNER DOSTAL ROLI V MUZIKÁLU!

Mistr Evropy v krasobruslení Tomáš Verner přijal nabídku zahrát si v připravovaném muzikálu Jen počkej, zajíci!. Samozřejmě se jedná o muzikál na ledě, ve kterém bude známý krasobruslař exkluzivním hostem a vystoupí po boku herce a moderátora Michala Nesvadby. Ten bude celým dějem provázet společně s postavičkami ze známého animovaného seriálu už od letošního září.

Tomáš Verner si zahraje v muzikálu na ledě.

Pro Tomáše Vernera, který letos po olympiádě v Soči oznámil konec své profesionální kariéry, půjde o netradiční roli na ploše některých zimních stadionu ČR. Součástí show budou výstupy špičkových krasobruslařů, desítky kostýmů v pohádkové dekoraci, projekce animovaných spotů a nová scénická hudba s použitím původních písní ze stenojmenného seriálu.

Michal Nesvadba provede celým dějem muzikálu.

Show na ledě se během podzimu představí v devíti městech v České republice a na Slovensku. Turné startuje 20. září v Praze a dále navštíví zimní stadiony v Olomouvi, Pardubicích, Liberci, Českých Budějovicích, Brně, Ostravě, Košicích a Bratislavě. A ještě před samotnou show na ledě se uskuteční velká autogramiáda v sedmi městech ČR.