Tohle už je příliš; Myslivcová je zřejmě barvoslepá!...

Tohle už je příliš; Myslivcová je zřejmě barvoslepá!...

Tohle už je příliš; Myslivcová je zřejmě barvoslepá!...

Sotva se vrátila z luxusní dovolené na Maledivách, už se DOMINIKA MYSLIVCOVÁ chlubí celému světu. Kupodivu to však nejsou další fotky z Indického oceánu, ale nová růžová šatna!

 

Od české Barbie jsme zvyklí na ledacos. Ráda provokuje a nebojí se toho. Tentokrát navíc kápla do noty mnoha svým fanynkám. Podle reakcí na Instagramu, kam si Myslivcová fotku dala, vzbudila pořádnou závist. „Vždycky jsem měla sen, že budu mít obrovskou růžovou šatnu. Nejen na oblečení, ale i na boty, šperky a další tolik potřebné věci. Teď se mi to splnilo. Mezitím, co jsem se koupala v moři a nakupovala, tak u mě doma vznikla taková nádhera,“ pochvalovala si spokojená Dominika. Otázkou je, co dalšího může přijít. Růžová limuzína s osobním růžovým řidičem?

Na druhou stranu se dají očekávat i kritické reakce. Je mnoho lidí, kterým Myslivcová leží přádně hluboko v žaludku. Pravdou je, že jí je co závidět. Luxusní dovolené, outfity podle poslední módy, snové bydlení atd. Ne každý se na to dokáže dívat s nadhledem, natož jí to přát. Ostatně to se všeobecně v Česku moc nenosí. Růžovou barvou posedlá blondýna to ovšem neřeší. Válet se u moře a žít v luxusu je pro ni dostatečně pádnou odpovědí pro všechny škarohlídy.

Foto: Instagram Dominiky Myslivcové