Tohle byl můj rok!

Tohle byl můj rok!

Tohle byl můj rok!

Jaký byl rok 2015

Konec roku většinou nutí lidi bilancovat. Přemýšlejí, co se jim povedlo, co jim daný rok přinesl a čeho by chtěli v tom příštím dosáhnout. Pokaždé to ale končí stejně a na Silvestra se jdou všichni opít. Buď slaví úspěšný rok anebo konec špatného a příchod nového, lepšího. Já myslim, že hluboce bilancuji vůbec poprvé. A protože patřím mezi ty, kteří dnes budou zapíjet rok úspěšný a velice přínosný, rozhodla jsem se, že se o některé okamžiky s vámi podělím.

Moje číslo jedna je samozřejmě celý rok strávený v Los Angeles, městě, které se stalo mým druhým domovem. Užívala jsem si počasí, pláže, nákupy a taky jsem poznala spoustu zajímavých lidí. Chodila jsem na taneční akademii, kde vyučují tanečníci a choreografové, kteří spolupracují s největšími jmény na světové hudební scéně jako jsou Beyonce, Chris Brown, Britney Spears, Miley Cyrus a spousta, spousta, spousta dalších.

Taky jsem konečně začala chodit na kickbox, naučila se jezdit na skejtu, poprvé od dětství jsem byla pouštět draka, snědla jsem nejvíc zmrzliny v mym životě, obarvila si půlku hlavy narůžovo a mám nový tetování (neboj, mami, jenom malinký). Na kole jsem najezdila tisíce kilometrů a vzhledem k tomu, že v Čechách je o devět hodin víc než tady, výrazně jsem se zlepšila v matematice.

Stihla jsem se párkrát zamilovat a třikrát přestěhovat, abych pořádně poznala celý LA. Nezapomínám ani na to, že jsem potkala několik slavných osobností, vyzkoušela jejich oblíbené restaurace a kluby, a v neposlední řadě jsem se nechala inspirovat jejich aktivitami. Například "Down and Dirty Obstacle Race" neboli překážkový běh, který začíná a končí plazením v bahně, absolvovaly rok přede mnou Kim a Khloe Kardashian.

Zkrátka rok 2015 očividně můj život velmi obohatil. Už se nemůžu dočkat, co přinese rok 2016 a kam mě tentokrát zavede.