To tu ještě nebylo! Profesor Jan Pirk v Modrém kódu!

To tu ještě nebylo! Profesor Jan Pirk v Modrém kódu!

To tu ještě nebylo! Profesor Jan Pirk v Modrém kódu!

Exkluzivně – TOP STAR magazín: Profesor Jan Pirk v Modrém kódu! Uspěje nemocnice u špičky oboru?

Seriálový doktor David Hofbauer v podání herce Marka Němce dostal neobvyklou roli! Ujal se role průvodce po Nemocnici Rubava a na návštěvu do seriálové nemocnice, kde se Modrý kód natáčí, pozval světově uznávaného kardiochirurga profesora Jana Pirka. Ten má svém kontě přes sedm a půl tisíce operací srdce. Obstojí nemocnice Rubava i před absolutní špičkou v oboru?

„Vítám v srdci našeho urgentu, máme tři traumaboxy a několik lůžek,“ směje se v TOP STAR magazínu herec Marek Němec. „První dojem je super, takhle by to opravdu mělo vypadat,“ řekl TOP STAR magazínu profesor Pirk.

 

Když přijdou do jednoho z traumaboxů nešetří uznávaný profesor chválou. „Prostorově to odpovídá, monitor tady je, infuzní pumpa, dýchací přístroj anesteziologický tady je, osvětlení, takže dobrý,“ libuje si v TOP STAR magazínu.

Jenže něco ho přeci jen zarazilo! Možná vás to překvapí, nezdála se mu umývárna! „Je to trošku staromódní, protože dneska ty umývárny mají bezdotykové baterie,“ objasnil magazínu profesor Pirk.

 

Na jednotce intezivní péče ale objeví další maličkosti. "Kde jsou rozvody plynů?" No, uvidíme, jak obstála seriálová nemocnice u profesora Pirka. Už v úterý v TOP STAR magazínu v 21.35 na Primě. Seriál Modrý kód vysílá Prima každé pondělí a středu ve 20.15.