To nejlepší z MMA a K1 aneb Night of Warriors v Liberci

To nejlepší z MMA a K1 aneb Night of Warriors v Liberci

To nejlepší z MMA a K1 aneb Night of Warriors v Liberci

Wow, to bylo něco! Liberecká noc bojovníků přinesla parádní zážitek.

Další pokračování dnes už legendárních zápasů tvrdých chlapů s názvem Night of Warriors se tentokrát odehrálo v Liberci. To nejlepší z MMA a K1 si nenechala ujít do posledního místečka zaplněná sportovní hala, která od začátku do konce tajila dech napětím. Není se čemu divit, na takovéto večery se jen tak nezapomíná!


Chtělo by se říct, že kdo na vlastní oči viděl některou ze série Night of Warriors, může v klidu zemřít. Vzhledem k množství ran, které se od prvního zápasu rozdaly, by nebyla parafráze na slavnou větu „vidět Neapol a zemřít“ až tak daleko od pravdy. Ale nechme smrt smrtí, protože další úchvatné zápasy budou následovat a bylo by škoda je nevidět. Vraťme se však do Liberce, kde si dala dostaveníčko česká špička ve vhodném mixu namíchaná se zahraničními borci. A že to byly ingredience opravdu dobře zvolené, se diváci přesvědčovali od první minuty úvodního utkání

Vondráček_Petr3
...a ve druhém kole bylo hotovo.

Zajímavých zápasů bylo k vidění opravdu hodně. Asi všichni ale byli, ostatně jako vždycky, zvědaví na výkon nestárnoucího Petra Vondráčka. Držitel titulu WKN ani tentokrát nezklamal. Nejen, že předvedl parádní boj, ale svého soupeře doslova zničil. Přitom se proti němu nepostavil žádný nazdárek, protože Němec Jurgen „Batista“ Dolch je všechno možné, jen ne otloukánek, který si nechá cokoli líbit. Vondráček ho přesto složil ke konci druhého kola tvrdým KO. Ještě dříve se radoval místní rodák Tomáš Penz. Stačilo mu 33 sekund, aby k zemi poslal svého soupeře, kterým byl Daniel „Boyka“ Arandjelovic ze Srbska.

Triumf ve svém mači oslavil i Karlos Vémola, který navíc vítěznou řeč bezprostředně po utkání okořenil tou správnou třaskavinou. „Nějaký princ prý jezdí do Česka mlátit kluky. Tímto ho tedy vyzývám do dalšího zápasu,“ prohlásil Karlos do mikrofonu v narážce na francouzského borce Prince Aounallaha, který před dvěma lety porazil českou legendu v zápase o titul asociace EUBS a v Liberci si poradil s Eldarem Rafigaevem. Prince výzvu přijal, zápas o pás organizace WASO by se měl uskutečnit na dalším klání série Night of Warriors v Liberci. Pokud jste tedy nestihli předchozí libereckou noc, následující si určitě nenechte ujít. Ochutnávkou vám může být záznam, který odvysílá televizní stanice SPORT 5. A komu by to snad bylo málo, tamtéž se může už za pár dní podívat na boxerský souboj Evropa vs. Kuba. To bude také velký mazec.

Rafigaev
Eldar Rafigaev neměl proti Princovi nárok                                                                           Fotogalerie: Lenka Bartáková

 

Brichta
Leo Brichta si se svým soupeřem poradil

Exhibice
Exhibice dětí skončila nerozhodně

Penz_boj
Tomáš Penz soupeře drtil ve stoje

Vémola_boj
Karlos Vémola jako rozjetá mlátička

Vinš_vítěz
David Vinš patří k našim nejlepším bojovníkům, což také potvrdil