To je Miss Beauty v Mecce

To je Miss Beauty v Mecce

To je Miss Beauty v Mecce

Už v sobotu 15. října přehlídka krásy a super mejdan! To je Miss Beauty v MecceJeště nemáte plán na sobotní večer? Tak teď už ano! V jednom z nejlepších pražských klubů se totiž 15. října koná finále prestižní souteže krásy. Mecca přivítá deset krásných dívek, které si to rozdají o titul Miss Beauty. Samozřejmě v rámci Beauty Night nebude chybět ani velkolepá party.

 

Nás svět je však nejen o kráse. Proto je až do 21. hodin vstupné dobrovolné, výtěžek z akce půjde na pomoc psímu útulku Voříškov. Desítka finalistek je jistě tím nejlepším lákadlem, proč do Meccy dorazit. A pokud by vám to náhodou nestačilo, čeká vás i bohatý program. V rámci Miss Beauty vystoupí například Bára Mottlová, Jan Nedvěd, Milan Peroutka nebo Michal Svoboda ze skupiny ISING. Také porotci budou hvězdní. O budoucí královně krásy rozhodne třeba Inna Puhajková, finalistka České Miss a vítězka předchozího ročníku Miss Beauty Karolína Humečková a další.

 

Bezprostředně po skončení programu následuje party Beautiful people, na kterou jste samozřejmě také zváni. Více informací se dozvíte na webu soutěže nebo na facebookové stránce ZDE. Těšíme se na vás, i my totiž budeme u toho a sami se přesvědčíme o tom, které tři krásky se stanou majitelkami krásných korunek z dílny jablonecké společnosti Šenýr Bijoux. Nezapomeňte: 15. října od 20. hodin, klub Mecca.