Tipy pro úsporné praní

Tipy pro úsporné praní

Tipy pro úsporné praní

Společnosti E.ON a Gorenje společně vyvinuly revoluční novinku, první a jedinou pračku a sušičku, která při zvoleném programu sama vyčká na nízký tarif a automaticky se spustí. Spotřebiče tak výrazně šetří náklady po celou dobu své životnosti. Dokonce tak, že se vám peníze vynaložené na nákup pračky a sušičky vrátí zpět! Nevěříte?

Pračka a sušička gorenje powered by E.ON jsou totiž vybaveny speciálně vyvinutým programem ECO, díky němuž samy rozpoznají přechod na nízký tarif a spustí předem nastavený prací cyklus. Spotřebiče tak šetří za vás, protože při použití tohoto programu vždy perete a sušíte v době, kdy je elektřina nejlevnější. Kdy je vlastně elektřina nejlevnější? Odpovědí je zmíněný nízký tarif, dříve také nazývaný jako noční proud. Jedná se o časové pásmo, kdy je nižší zatížení elektrické rozvodné sítě. V této době jsou zpravidla i nižší náklady na výrobu elektřiny. Energetické společnosti proto motivují odběr v tomto čase nižší cenou.

 

Exkluzivní  řada spotřebičů Gorenje powered by E.ON přináší maximum funkcí, ty nejlepší technologie a navíc dokonalý design oceněný prestižní designerskou soutěží RED DOT Design Award. Pračku W 01 EON/LT je možné zakoupit za cenu od 11 590 Kč a sušičku D 01 EON/LT od 18 990 Kč.