Tereza Mašková vydává singl „Dívej se na mě“

Tereza Mašková vydává singl „Dívej se na mě“

Tereza Mašková vydává singl „Dívej se na mě“

Tereza Mašková vydává singl „Dívej se na mě“ věnovaný všem ženám, které ztratily a znovuobjevily samy sebe

Tereza Mašková se hlásí o slovo s novým singlem Dívej se na mě. Novince nechybí strhující atmosféra, díky které si tato mladá česká zpěvačka postupně získává stále více fanoušků. Podobně jako ve své předešlé tvorbě, i nyní nám připomene, že když je nejhůře, sílu změnit všechno k lepšímu nenajdeme nikde jinde než sami v sobě. Tentokrát se rozhodla svůj singl věnovat hlavně dámám, které po rozchodu ztratily samy sebe a znovu se našly. Na podzim Tereza potěší své fanoušky novým albem

Od roku 2018, kdy získala titul SuperStar, ušla Tereza Mašková jako umělkyně kus cesty – našla si své publikum a vyzpívala se do nezaměnitelného hudebního stylu, ve kterém je jako doma. Nyní se vrací v novém energickém singlu Dívej se na mě. V písni naplno vyniká její silný hlas, který je na naší scéně ve své věkové a žánrové zcela unikátní. Na její novince se spolupodílela i velká slovenská legenda.

„Všechno se seběhlo velmi rychle. Písničku jsem si poslechla, zalíbila se mi a do týdne jsme ji už nahrávali,“ vzpomíná na spontánní spolupráci Tereza. Nová skladba si k ní našla cestu nečekaně a neplánovaně. Nedávno ji totiž oslovil slovenský hudební producent Martin Kavulič (Kristina, Robo Grigorov) s legendárním textařem Kamilem Peterajem s nabídkou písně, která je pro ni jako šitá na míru.

„Tuto skladbu bych ráda věnovala ženám, které se na cestě životem ztratily, ale nakonec znovu objevily svou sílu a našly samy sebe. Každá z nás si prošla těžkými okamžiky, které nás srazily na kolena. Ať je to cokoliv - ať už náročný rozchod nebo třeba odchod z práce, která vás dusí... Nejste v tom samy a chce to jen čas - nakonec každá z nás najde to, co ztratila, konečně se opět nadechne a začne žít - o tom je Dívej se na mě,“ prozrazuje Tereza.

Martin Kavulič, který se ujal písničky po stránce hudební i producentské, říká „Inspirací k vytvoření písně byl pro mě text od Kamila – příběh ženy, která po rozchodu najde nový smysl a radost ze života. Tereza svojí interpretací a pěveckým výkonem vystihla a dotvořila atmosféru hudebního motivu, co je nejdůležitější. Jsem z výsledku této spolupráce velmi nadšený a těším se, že píseň má také vizuální podobu.“

„Terezka Mašková je velký talent. Má bohatý hlasový a interpretační rejstřík a autorům může dělat jen radost, když se podaří nahrát song, ve kterém je její pěvecký přínos evidentní a ve kterém se naplno rozsvítí. Je to zralá profesionálka, umí se dostat „pod kůži“ písničky a vytěžit z ní maximum. Perspektivní je to zpěvačka obsahových písniček a velkých témat. Dokáže se „opřít" do melodie, je přesvědčivá, nenechá vás na pochybách, že věří tomu, co zpívá. Má všechny předpoklady vyrůst na „trvalku“ mezi československými zpěvačkami a nebýt jen sezónní hvězdou, jakých zde máme moře.“ dodává Kamil Peteraj.

O videoklip k písničce se postaral slovenský režisér Dušan Krajčovič, který natáčení situoval do botanické zahrady a do výtvarného ateliéru. Tereza se tak chvíli proměnila i na malířku.

Skvělou zprávou pro všechny příznivce Terezy Maškové je, že v těchto dnech pracuje na druhém studiovém albu, které plánuje vydat ještě letos. Naváže jím na debutové album Zmatená z roku 2020, které její fanoušci přijali s velkým nadšením. Nové studiové album je zatím zahaleno rouškou tajemství, jisté však je, že vyjde v říjnu.

„Větší část alba je již hotová a aktuálně pracujeme na posledních skladbách. Už teď mám velmi dobrý pocit z toho, co poslouchám, takže se moc těším na to, až se o nové písničky s vámi podělím,“ odkazuje Tereza. „Písnička Dívej se na mě mi přišla do cesty nečekaně, ale o to příjemnějším překvapením se pro mě stala. A tak jsem se rozhodla vydat ji jako symbolický mezičlánek mezi předchozím a novým albem. Jsem ráda, že nám všem trošku zkrátí čekání na říjen, než album vyjde,“ dodává na závěr.

Autorem fotek je Oliver Žilák.