Tenista Radek Štepánek trénoval s dětmi zimní sporty

Tenista Radek Štepánek trénoval s dětmi zimní sporty

Tenista Radek Štepánek trénoval s dětmi zimní sporty

Slavný tenista, který se nedávno vrhl na trenérskou kariéru, využil příležitosti, kdy je v Čechách a zavítal, jak jinak, než do Mall.cz Olympijského parku, kde jako zkušený profesionální sportovec, pomáhal učit děti z dětských domovů zimním sportům. "Byl jsem nadšený, jak to dětem šlo, až jsem si říkal, jak je škoda, že některé to nemohou dělat častěji," přiznal Štěpánek.

Ten prý v rámci Olympiády, sledoval, jak jinak, senzační výkon Ester Ledecké. "To snad šokovalo nejen mě, nejen celou republiku, ale celý svět. Já si myslím, že o tom ty olympijské hry jsou, že je to o senzacích. Klobouk dolů před Ester a jejím týmem. To je výsledek tvrdé práce, vím o čem mluvím a já jim za to všem moc gratuluji, protože vím co je třeba obětovat tomu, aby na tom pódiu mohla stát," nadšeně mluvil o neuvěřitelném výkonu mladé sportovkyně.

Sám si prý nedovede představit, že by dělal na vrcholové úrovni dva sporty. "Tak já jsem se věnoval maximálně čtyřhře, to je tak jediné, ale určitě bych si nedokázal představit, že bych mohl k tenisu dělat ještě jiný sport," přiznal bez okolků, který se aktuálně věnuje trenérství. "Máme s Novakem Djokovičem za sebou pár měsíců spolupráce. Zatím se oťukáváme, ale je to úžasné. Nikdy bych nevěřil, že tohle jednou budu dělat, ať sám ukončím kariéru coby tenista," dodal s úsměvem Radek, který právě z Mall.cz Olympijského parku mířil za svým svěřencem.

Fotky: Mall.cz