Teekanne nové čaje Passion a Wild Berry

Teekanne nové čaje Passion a Wild Berry

Teekanne nové čaje Passion a Wild Berry

Šálek plný vášně

V podzimních měsících se povětšinou rádi zahřejeme šálkem horkého čaje. Obyčejná klasika v podobě černého či zeleného čaje nám však může připadat trochu nudná a rádi sáhneme po nějakých výraznějších chutích, které rozproudí naše smyslové buňky přesně tak, jako nové čaje Teekanne.

Na smyslné chutě Teekanne Love navazuje rafinovanost žhavé novinky Teekanne PASSION, které nebudete moci odolat. Neotřelá příchuť maracuji v kombinaci se svůdným exotickým aroma potěší všechny vaše chuťové pohárky a probudí ve vás doposud ukrývanou vášeň k výjimečným chutím.

Sladké chutě přírody v každém doušku

Vůně lesních plodů, svěží vzduch a příjemné ticho, které doprovází jen zpěv ptáků a zvuky přírody, jsou tou pravou relaxací od každodenního shonu, na níž však běžně nemáme čas. Problém mnoha z nás! Co kdybyste si však tyto okamžiky mohli vychutnat za jakékoli situace na kterémkoli místě?

Atmosféru klidného voňavého lesa ve vás naladí kompozice ovocno-bylinné čajové směsi s příchutí slaďoučkých jahod a malin nové kolekce čajů Teekanne World of fruits – Wild Berry. Nechte v hrnečku vylouhovat jeden sáček a užijte si příjemné chvilky, které vám přinesou sladkou chuť přírody přímo do vašeho šálku, ať jste kdekoliv.

 

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz