TEEKANNE Imunita: Čajem proti virům

TEEKANNE Imunita: Čajem proti virům

TEEKANNE Imunita: Čajem proti virům

V létě jsme si mohli od starostí s nemocemi odpočinout, nadohled je ovšem podzim a zima, což znamená jediné: Viry a bakterie se opět dostanou do centra dění a své zdraví budeme muset bránit ze všech sil. Základem úspěšného boje s nemocemi i nadále zůstává pevná obranyschopnost, ke které nám pomůže lahodný bylinný čaj TEEKANNE Imunita.

Imunita potřebuje ke správné činnosti konkrétní látky, které v přirozené formě najdeme kupříkladu ve voňavých bylinkách. Společnost TEEKANNE proto připravila speciálně sestavený čaj Imunita, v němž se spojují ozdravné účinky mnoha blahodárných bylinek.

Svěží máta nejen že působí protizánětlivě a pomáhá při nachlazení, ale také skvěle ladí k aromatickému rooibosu, který napomáhá vylučovat z těla škodlivé látky. Výraznou citronovou chuť čaj obsahuje díky citronové trávě a citronové verbeně, rostlince, kterou pro posílení imunity využívali již staří Inkové. Skořice si nese pověst přírodního antibiotika, a proto má i ona v bylinné směsi TEEKANNE Imunita čestné místo. Stejně jako listy ostružiny, které jsou výborné proti nachlazení. Celou směs korunuje měsíček lékařský a důležitý vitamin C.

Nedejte na podzim nemocem šanci a vybudujte si pevnou imunitu, kterou jen tak něco nepřemůže – chutný čaj TEEKANNE Imunita vám péči o zdraví příjemně usnadní.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte http://www.teekanne.cz.

TEEKANNE Imunita je k dostání za cenu 41,30 Kč.