TEEKANNE - čaje s vůní dalekých krajů

TEEKANNE - čaje s vůní dalekých krajů

TEEKANNE - čaje s vůní dalekých krajů

Objevujte krásy dalekých krajů díky TEEKANNE World Special Teas

Co takhle vyrazit na cesty? Díky čajům inspirovaným vzdálenými kontinenty z řady TEEKANNE World Special Teas můžete ve svém čajovém hrnku objevit nejlepší chutě celého světa. Vůni vzdálené Afriky přináší aromatický Rooibos Caramel, orientální zlatou barvou a pikantní chutí zaujme čaj Ginger & Curcuma a do čínských čajových plantáží vás zavede unikátní bílý čaj White Tea Berries nebo zelený Zen-Chai s tóny ovoce.

Výrazný africký rooibos je zajímavý nejen aromatickou chutí, ale i červenozlatou barvou. Přidáním karamelové chuti pak vzniká vyvážené spojení, které si můžete užít díky čaji TEEKANNE Rooibos Caramel.


Rooibos sám o sobě představuje cenný zdroj důležitých minerálních látek a vitaminů, a je ideální na zimní posílení organismu. Zkuste tento slunný dotek Afriky a užijte si jeho speciální chuť!

Do orientu vás přenese zářivý čaj TEEKANNE Ginger & Curcuma.


V něm hraje prim silný zázvor a kurkuma, jejichž kombinace slibuje opravdu nevšední pikantní zážitek. Indický šafrán, jak se zlatavé kurkumě často přezdívá, dodává čaji nádhernou barvu a také látku kurkumin, která skýtá širokou škálu blahodárných účinků. Spolu se zázvorem pak tvoří skvělé duo pro podporu imunity.

S douškem bílého čaje White Tea Red Berries pocítíte vzdálené čajové plantáže v jižní Číně.U nás zatím méně známý bílý čaj si díky šetrnému zpracování udržuje vysokou koncentraci antioxidantů, a navíc i nízký obsah kofeinu. Oblíbíte si ho pro jeho svěží vůni a lehce nasládlou chuť, kterou TEEKANNE doplnilo o příchuť brusinek a malin. Voňavý a lehký čajový zážitek zaručen.

Klasický čínský čaj si můžete vychutnat i v jeho zelené variantě TEEKANNE Zen-Chai.S šálkem tohoto čajového nápoje, který je obohacen o citronovou a mangovou příchuť, se můžete oddat relaxování a odpočinku. Díky blahodárným antioxidantům ze zeleného čaje potěšíte své tělo a díky jeho jemné chuti se dobře naladíte na svůj vnitřní klid a pohodu.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte http://www.teekanne.cz

Čaje TEEKANNE World Special Teas jsou k dostání za cenu 48,70 Kč.