Taťána Kuchařová zářila o víkendu na módní přehlídce Dreft Black Card

Taťána Kuchařová zářila o víkendu na módní přehlídce Dreft Black Card

Taťána Kuchařová zářila o víkendu na módní přehlídce Dreft Black Card

 

 

Ambasadorka značky Dreft pro Fashion Week 2013 Taťána Kuchařová se stala hvězdou módních přehlídek Dreft Black Card. Po dlouhé době se představila v roli modelky a její prezentace skvěle nositelných modelů Lukáše Macháčka a nadčasových děl Jindry Jansové se u publika setkala s obrovským úspěchem. Dreft podporuje mladé designéry a poskytuje jim tak platformu a finance na návrhy svých prvních kolekcí. Vítězové získávají možnost představit se mezi nejlepšími modely na Fashion Week.

 

 

 

 

Ambasadorka značky Dreft Taťána Kuchařová v rámci PFW 2013 prezentovala modely loňské vítězky Dreft Black Card Jindry Jansové a letošního vítěze Lukáše Macháčka. Soutěž pro mladé talenty již podruhé uspořádala značka Dreft. „Bylo mi ctí prezentovat tak krásné kousky. Jindra i Lukáš si své vítězství plně zasloužili. Soutěž Dreft Black Card zaujala právě proto, že podporuje mladé talenty, takže a můj šatník s Dreftem sympatizujeme, usmívá se Taťána.

 

Dreft nabízí českým talentovaným návrhářům mladším 30 let šanci, aby zúročili léta studia a praxe a posunuli svou tvorbu o stupeň výš. Vítěz získává ocenění Dreft Black Card, které mu zajistí kompletní produkci a realizaci módní přehlídky během zářijového týdne módy. Značka Dreft výherci věnuje také finanční obnos ve výši 60 000 Kč. Částka je určena pro vytvoření nové kolekce, která bude prezentovaná na příštím ročníku Fashion Week.

Mezi desítkami talentovaných návrhářů letos triumfoval čtyřiadvacetiletý Lukáš Macháček, který s módou „koketuje“ již dlouho. Je také uznávaným stylistou zpěvačky Moniky Bagárové, která spolu s dalšími osobnostmi nechyběla v publiku. Jeho kolekce pro sezónu podzim/zima 2013 doslova ohromila českou módní scénu. Lukáš klade důraz na výběr materiálů, technické i střihové zpracování, ale především na nadčasovost a nositelnost. O jeho prvenství rozhodla porota, ve které zasedla módní ředitelka Harper´s Bazaar Lucie Janotová, šéfredaktorka časopisu o designu Dolce Vita Danica Kovářová, módní guru Františka Čížková a respektovaná módní redaktorka a expertka Cindy Kerberová. V loňské soutěži zvítězila Jindra Jansová, absolventka VŠUP, která se i letos nechala inspirovat minimalistickým stylem.