Tajemství třetí svatby Venduly Svobodové odhaleno. Proč se znovu vdávala v září?

Tajemství třetí svatby Venduly Svobodové odhaleno. Proč se znovu vdávala v září?

Tajemství třetí svatby Venduly Svobodové odhaleno. Proč se znovu vdávala v září?

Vendula Svobodová Pizingerová odhalila tajemství své třetí svatby. Ačkoliv se ještě před zásnubami s Josefem Pizingerem zařekla, že se v září již nikdy nevdá, své plány musela přehodnotit. A měla k tomu své důvody. O těch promluvila na křtu knížky Svatební přípravy podle Ejvi autorky Evy Mchitarjan, která se vdávala ve stejný den jako Vendula.

A výběr data nebyl náhodný. Pizingerová to po roce a půl od svatby poprvé veřejně přiznala na křtu knížky, jejíž se stala kmotrou.
„Musím se přiznat, že to datum bylo určeno opravdu narychlo a nevybrali jsme si ho úplně sami. Čirou náhodou jsem zjistila, že se v ten den vdávala autorka knížky za redaktora a já tak měla jistotu, že všichni fotografové budou na jejich svatbě a my si tu svou užijeme v klidu a soukromí. Proto jsme přispěchali s tím termínem. Chtěli jsme mít klid,“ prozradila Vendula, které se její plán zdařil. Ale jenom částečně.


Ačkoliv se snažila, svatbu stejně neutajila. „Někdo nás do 24 hodin udal, ale aspoň nám nikdo nevisel na plotě,“ pokračovala Pizingerová, kterou si za kmotru své knížky autorka, která je známá jako fashion blogerka Ejvi Freedom, nevybrala jenom kvůli stejnému datu svatby. Pojí je i něco dalšího.
„Když jsem přemýšlela, kdo by mi mohl knížku pokřtít, Vendula byla jasnou volbou. Nejen kvůli datu, ale i proto, že jsme obě dvě byly před svatbou Svobodové a po svatbě skoro nikdo nevysloví naše příjmení správně,“ směje se Mchitarjan, kterou již 2. února v 17 hodin čeká autogramiáda knížky a to v knihkupectví Dobrovský na Václavském náměstí.