Sychravý podzim v pohodlí domova

Sychravý podzim v pohodlí domova

Sychravý podzim v pohodlí domova

Sychravý podzim v pohodlí domova

Ranní mlha se pomalu stává rutinou a my bychom nejraději zůstali celý den doma, zachumlali se do načechraných županů a jen popíjeli čaj. Bohužel si to většina z nás nemůže dovolit každý den. Ale během volných dní si o to více můžeme dopřát malou chvilku relaxace, ke které se nějaký ten župan nebo pohodlný overal skvěle hodí!

Bačkory zajistí, aby vaše nohy byly v pohodlí a teple, a přesně takové najdete v nové kolekci značky KiK. Výhodou je, že disponují protiskluzovou podrážkou, takže se nemusíte bát nečekaného pádu. Můžete si je pořídit v různých barevných provedeních a střídat je podle nálady nebo outfitu, který budete zrovna mít na sobě.

 

Pro pocit pohodlí je důležité i oblečení, které musí být z příjemného materiálu se schopností zahřát a pohodlným střihem. Takové vlastnosti má i župan z KiKu, který je navíc v trendy leopardím vzoru, nebo měkoučký flísový overal. Mimo jiné KiK nabízí i flísová pyžama s různými vzory a huňaté svetry v růžové, šedé a černé barvě. Stačí si jen vybrat!

 

Čas odpočinku však netrvá věčně a většina z nás se musí dříve či později věnovat nějakým povinnnostem. Neznamená to ale, že se musí vzdát i svého pohodlí. KiK na to myslel a připravil pohodlné oblečení, které si v klidu můžete vzít i do města.