„Svoje děti rozmazluju a moc nevychovávám.“ přiznal muzikálový herec Bořek Slezáček.

„Svoje děti rozmazluju a moc nevychovávám.“ přiznal muzikálový herec Bořek Slezáček.

„Svoje děti rozmazluju a moc nevychovávám.“ přiznal muzikálový herec Bořek Slezáček.

Ačkoliv je zpěvák a muzikálový herec Bořek Slezáček velice časově vytížený i přes léto, věnuje se svým dvěma synům Koljovi a Andrejovi co nejvíce může. Důkazem toho je i to, že i přes jeho zranění na noze vytáhnul kluky na fotbalgolfové hřiště jako správný otec, a strávil tak s nimi celé odpoledne plné pohybu. Jeho rodina se bude muset smířit s tím, že pojedou pouze na pár výletů, protože na delší dovolenou není letos čas.

 

V prvních chvilkách to vypadalo, že je Bořek Slezáček velice přísný otec a svým synům nedá nic zadarmo. Na začátku fotbalgolfu u Milíčovského lesa, který si společně přijeli zahrát, byl zpěvák velmi nekompromisní a při počítání kopů svých dětí nepřimhouřil ani jedno oko. „My jsme na to při tom prvním stanovišti vlítli trochu přísně, ale pak už ne. Brzo se atmosféra uvolnila. Jsme tady kvůli zábavě, a ne kvůli striktnímu dodržování pravidel.“ řekl Bořek Slezáček.

„My děti moc nevychováváme. To se nelíbí starším členům naší rodiny. A babičky říkají, že děláme velkou chybu, protože se to dětem pak vymstí. Víte, nemáme na ně moc času a mně je 50 let, což je logické, že chci mít občas klid. No, a tak je rozmazluju.“ dodal zpěvák, který taky přiznal, že on je v páru ten hodnější a jeho žena má u dětí větší respekt. Bořek Slezáček je pracovně velice vytížený a stává se, že se ukáže doma 5 hodin týdně. Proto raději s dětmi prožívá radostné chvíle, než aby jim kázal a dělat doma „vojnu“. Jeho starší syn Kolja má vynikající výsledky ve škole.

„Má samé jedničky, ale s kázní je to horší. Pokud to tak půjde dál, bude muset do vojenské školy. Má na všechno názor a chce mít poslední slovo. Snažíme se ho to odnaučit, ale je to těžké.“ svěřil se Bořek, kterého se letos divadelní prázdniny netýkají. Už za necelých 14 dní se vrací do divadla Hybernia úspěšný muzikál Mamma Mia!, který se bude hrát denně až do poloviny srpna.

„Měsíc prázdnin mám zabitej, je to 32 představení… Ale je to příjemně zabitej čas, protože takhle práce mě fakt baví. A potom zkoušíme další projekty. Navíc jezdím s kapelou, v létě je spousta festivalů a letních slavností. Prostě se nudit nebudu.“ vysvětluje Slezáček a dodává; „Musím se to pokusit nějak vymyslet a nakombinovat s rodinou. Čeká mě pracovně Ostrava, tak vezmu mladšího syna Adreje s sebou a zůstaneme v Beskydech.“.

Starší syn Kolja si s tatínkem fotbalgolf užil. Věnuje se totiž fotbalu od malička. První hřiště na fotbalgolf v Praze se nachází na Jižním Městě přímo u Milíčovského lesa. Je koncipováno pro všechny kategorie od dětí, přes dospělé až po seniory. Na hřiště je vstup povolen i s kočárkem nebo zvířecím miláčkem. Také oblečení je pouze na Vás.

Celá, kompletní a originální scéna se z Kongresového centra přenese do divadla Hybernia. Představení odehrají i stejné muzikálové hvězdy jako je Adéla Gondíková, Roman Vojtek, Leona Machálková, Daniela Šinkorová, Jiří Langmajer a další… Zajímavostí jsou jednoznačně anglické titulky, které budou promítány kvůli přítomným cizincům v hledišti. Ti o českou verzi Mamma Mia! mají zájem a vstupenky si kupují v předstihu v předprodeji ještě před cestou do Prahy.