Světově proslulá autorka a terapeutka Brandon Bays již brzy v Praze!

Světově proslulá autorka a terapeutka Brandon Bays již brzy v Praze!

Světově proslulá autorka a terapeutka Brandon Bays již brzy v Praze!

Světově proslulá autorka a terapeutka Brandon Bays již brzy v Praze!

Na semináři představí terapeutka vlastní unikátní metodu léčby

Od 18. do 20. března bude v Praze seminář světově proslulé autorky a terapeutky Brandon Bays žijící ve Velké Británii. Českým příznivcům představí vlastní unikátní metodu léčby, a to na třídenním praktickém kurzu s příznačným názvem Intenzivní cesta a Pokročilé nástroje. Autorka bestselleru Cesta (The Jurney) ukáže lidem způsob, jak významně ovlivnit kvalitu života přirozeným procesem samoléčby.

 

Metoda Cesta vznikla spontánně v době, kdy byl Brandon Bays diagnostikovaný nádor dělohy. Bez léků i operace, jen pomocí jednoduché integrace mysli, těla a ducha, se během pouhých sedmi týdnů podařilo terapeutce vlastní nádor velikosti basketbalového míče vyléčit. Techniky popsala v knize Cesta („The Journey“), která se stala celosvětovým bestsellerem a spolu s dalšími knihami vyšla i v češtině.

Úspěšnost této metody potvrzují i výsledky nejmodernějších vědeckých výzkumů z oblasti buněčné biologie. Potlačení emocí totiž způsobuje zablokování buněčných receptorů a narušení komunikace mezi buňkami. Díky metodě Cesta je můžete opět uvolnit a výrazně zlepšit svůj fyzický i duševní stav. Živým důkazem je nejen Brandon Bays, ale i tisíce uzdravených dospělých a dětí po celém světě.

Intenzivní Cesta s Brandon Bays je určena všem, kdo chtějí pracovat na svém životě. Třetí den probíhá seminář Pokročilé nástroje, který je především založen na prohloubení schopností vést proces Cesty tak, abyste jej skutečně mohli začlenit do svého života a života vašich blízkých,“ vysvětluje Bohdana Nádas, terapeutka Cesty a pořadatelka akce z WiNspirace 4U.

 

Seminář je určen všem, kdo v životě hledají opravdovou radost, cítí se vyhořelí či bez motivace. Tato metoda si umí poradit i s fyzickými problémy, které se lékařům nedaří úspěšně vyléčit. S Cestou dokážete najít i správný směr, jak zlepšit vztahy s druhými lidmi i sám sebou.

Během semináře, který začíná v pátek od 9 hodin ráno a končí v neděli v 19 hodin večer v KC City v pražské ulici na Strži, si návštěvníci postupně prožijí a naučí se proces a metody, které jsou blíže popsány v knize Cesta.

V rámci semináře se návštěvníci naučí:

Vyčistit emocionální a fyzické bloky, které vám brání v prožívání vlastního nejvyššího potenciálu naplno.
Využívat jednoduché nástroje, s nimiž můžete probudit své vědomí a potenciál.
Vyčistit staré buněčné vzpomínky i emocionální zátěže, které mohou způsobovat onemocnění.
Jak usnadnit léčení na všech úrovních.
Otevřít se pocitu radosti a svobody. A v neposlední řadě se naučíte zažít skutečné naplnění vlastního života.

Cesta duše i těla

Během třídenního semináře Intenzivní Cesta a Pokročilé nástroje si postupně prožijete a naučíte se proces Emocionální Cesty, proces Fyzické Cesty a Pokročilé nástroje. První den semináře vás Brandon Bays seznámí s danou metodou a provede praktickou ukázku, jak s ní pracovat. V odpoledních hodinách si účastníci s pomocí skript a trenérů projdou celým procesem Emocionální Cesty.

Sobotní proces Fyzické Cesty je zaměřen především na odhalování a léčení příčin fyzických zdravotních obtíží. Účastníkům semináře, ať už s vědomými či nevědomými potížemi, tato metoda rychleji pomůže najít a uvolnit jakékoliv bloky, které za potížemi stojí.
Během části Pokročilé nástroje získáte mnoho dalších jednoduchých, ale velmi účinných nástrojů, které proces Cesty usnadňují.

Kdy: 18.–20. 3. 2016 (začátek vždy v 9:00, konec v pátek a sobotu v cca 20:00 a v neděli v cca 19:00)
Kde: KC City, Na Strži 65/1702, Praha 4 (www.kc-city.cz)

Pořadatel: WiNspirace 4U, s.r.o.
Prodej vstupenek a odpovědi na dotazy ohledně semináře na kontaktech info@cestabrandonbays.cz; +420 604 931 957.
Pro více informací prosím navštivte www.cestabrandonbays.cz