Svatý Valentýn zve do BB na zvýhodněné rande

Svatý Valentýn zve do BB na zvýhodněné rande

Svatý Valentýn zve do BB na zvýhodněné rande

Bageterie Boulevard rozhodně není restaurací jen pro osamocené duše, které potřebují rychle zahnat hlad. Zajít si teď do bageterie můžete i na opravdické rande! Tento český fastfood totiž při příležitosti svátku sv. Valentýna připravil akci pro všechny zamilované. Oblíbený „besteller“ bageterie, pečené brambory Patatas, budou nabízeny v extra zdvojeném kornoutu pro dva okořeněné vtipnou grafikou, a navíc za zvýhodněnou cenu. Za speciální cenu se budete moct společně zakousnout i do Box4Family ve verzi „sestav si sám“. K tomu pár dostane dárek v podobě poukazu na snídani 1+1 zdarma. Celá “randící” akce začne v pátek 7.2. a potrvá do konce února.

Svátek zamilovaných má spoustu příznivců každoročně i u nás, a i proto se Bageterie Boulevard rozhodla letos potěšit valentýnskou akcí ve svých restau-racích. Pro brambory Patatas, které jsou velmi oblíbené nejen mezi teenagery, navrhla bageterie speciální zdvojené kornouty v typické valentýnské rudé s motivem srdce, nechybí ale ani nezaměnitelná grafika bulváru a láskyplné texty, které dovedou prolomit ledy třeba i na nepovedeném rande. Dvojitá porce navíc nepotěší zákazníky jen svým designem, ale také cenou – namísto 78 Kč zaplatí 69 Kč.

Na únorové schůzky však bageterie připravila i větším menu, a to Box pro dva, který obsahuje 8 kusů bagetek ve dvou libovolných příchutích a dvoje patatas, které si můžete střídavě namáčet do sdílené domácí tatarské omáčky. Tento Box bude řetězec nabízet za 199 Kč namísto standardních 269 Kč. Příjemným bonusem k tomuto menu je i takzvaný „bounce-back“ kupon, díky kterému je možné zajít si na snídani pro dva, kdy druhá snídaně bude pro vaši drahou po-lovičku zcela zdarma.

Akce na rande v BB platí do 29. února.

Více se o Bageterii Boulevard a jejích novinkách se dozvíte na webu www.bb.cz.

O společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je moderní, dynamicky se rozvíjející český koncept restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky má po celé České republice i v zahraničí. Křupavé bagety plněné originálními, a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože po-spíchá, nehodlá dělat kompromisy a chce jíst kvalitně.