Sváteční tabule pro každou příležitost

Sváteční tabule pro každou příležitost

Sváteční tabule pro každou příležitost

Ať už se jedná o oslavu narozenin, významného výročí, Silvestra, večeři s přáteli nebo jen nedělní oběd v kruhu rodinném, vždy požitek z jídla umocní svátečně prostřený stůl jídelním servisem, sklem a dekoracemi oblíbené francouzské značky Sia Home Fashion.

V nabídce pro letošní podzim a zimu naleznete hned tři inspirativní trendy prostírání. Romantický styl, moderní a retro styl a v neposlední řadě styl urban nature.

Jste romantický typ? Pak je pro vás ta správná volba romanticky styl, který je reprezentován jídelním servisem v bílé barvě s něžným dekorem stříbrných puntíků doplněný jemným sklem na víno a vodu. Jen si představte velký rustikální stůl situovaný v místnosti s hořícím krbem. Hřejivou atmosféru dokreslují skleněné svícny, umístěné na romanticky prostřeném stole. Celkový dojem stolování doplňuje nádherné květinové aranžmá z bílých a zelenkavých orchideí, hortenzií a chryzantém.

Plánujete slavnostní večeři pro vaše přátele? Zvolte kombinaci moderního a retro stylu, který přesně vystihuje skleněný kulatý stůl doplněný čalouněnými křesílky.

Jídelní servis je opět bílý, ale tentokrát s dekorem stříbrných kruhů, aby vše perfektně ladilo. Nápojové sklo v jemné kouřové barvě umocní sváteční náladu. Tabuli zkrášlují úzké vázy z čirého a bílého skla nazdobené růžovými orchideemi.

Charakteristický pro tmavé zemité barvy letošního podzimu je styl urban nature, který perfektně vystihuje jednoduchý dřevěný stůl, prostřený porcelánovým jídelním servisem v základní bílé barvě s folklórními motivy v béžovém provedení. Útulnost a pocit pohody zajistí zapálené svíčky v modré barvě a krásná dřevěná váza.