Superchlapi překonají sami sebe

Superchlapi překonají sami sebe

Superchlapi překonají sami sebe

Superchlapi překonají sami sebe

Závěrečný díl přinese vyvrcholení v podobě finálového a velmi náročného závodu. Kdo nejlépe zvládne 1,9 km plavání, 90 km na kole a 21 km běhu? Emoce, adrenalin i fyzické výkony budou gradovat. Nakonec budeme muset smeknout klobouk před všemi účastníky, kteří došli až sem.

Pořad Superchlapi uvidíte premiérově v neděli 26. června ve 21.55 a v repríze ve středu 29. 6. 22.30 na Primě.

 

Představíme další rodinné příslušníky Superchlapů a odhalíme další osobní bolístky. Ale zažijeme i radost z narození potomka. A jak dopadne odhalení tajného závodu? Bude také pokračovat vypořádání sázky mezi Rudou a Jiřím. Podaří se nám proměnit Ladu Dychovou a Petra Machalu do podoby à la Pobřežní hlídka. A tak navážeme posledním plaveckým tréninkem. Důležité pro závod bude také umět rychle svléknout neopren a vyměnit píchlou pneumatiku. Překvapivě přijde chlapy povzbudit první vypadlý, Jiří Šeda.

Všichni se na závod těší, někteří se obávají, jen Machalovi to přijde jako maličkost oproti funkci prezidenta. V dějišti závodu kousek od Pardubic se chlapi scházejí už o den dříve. Ale některé účastníky trápí zdravotní problémy… Je možné, aby to všichni dokončili? A koho položí psychika? Nakonec je však nakopne neuvěřitelná atmosféra závodu.

 

Bude to drama od začátku do konce. Prozradíme, že 6 ze 7 Superchlapů zvládne závod v limitu do 7 hodin. Takto neuvěřitelné výkony nikdo nečekal a všichni, včetně trenérů, sklidili gratulace od profíků. Velmi překvapí také obrovská vytrvalost a odhodlání nejstaršího účastníka. Dva z nejlepších Superchlapů dorazili na úžasném 175. a 176. místě z tisícovky závodníků a jen pár vteřin po sobě v čase 5 hodin a 1 minuta. Kdo z favoritů – David, Josef, Jakub – zvítězí a kdo skončil beznadějně poslední?

 

Sledujte příběhy chlapíků, kteří se rozhodli změnit svůj život a něco si dokázat – v rekordně krátkém čase se připravit na náročný triatlonový závod. Každý z nich má jiný příběh, motivaci i zázemí. Přesto jsou jeden tým. Těšte se nejen na sportovní výkony, ale hlavně na příběhy ze života!

Po pěti měsících tvrdé dřiny se Superchlapi konečně postaví na start svého životního závodu. Zvítězit chtějí všichni, ale šanci uspět mají jen ti nejlepší. Jediný seriál, ve kterém hrají opravdoví chlapi!