Superchlapi – poslední přípravy před finálovým závodem

Superchlapi – poslední přípravy před finálovým závodem

Superchlapi – poslední přípravy před finálovým závodem

Superchlapi – poslední přípravy před finálovým závodem

Sedmý díl přinese poslední měření sil před velkým závodem a také spoustu emocí. Čeká vás hádka Rudy s Jiřím, a jak dopadne jejich sázka. Odhalíme finálovou odměnu a představíme paní Colombovou. Těšte se na pořádnou porci sportu i zábavy!

 

Pořad Superchlapi uvidíte premiérově v neděli 19. června ve 21.55 a v repríze každou středu ve 22.30 na Primě.

Jaká bude zasloužená výhra za vítězství v závodě? Poznáte rodinné příslušníky a kamarády superchlapů. Také nepůjde jen o splnění sázky, ale také o její přesné znění, které vyústí ve snad zatím nejostřejší hádku. Kdo bude nejvíc rozčílený? Jaká bude manželka Jirky, kterou ještě nikdo nikdy neviděl? No a taky superchlapy čeká první běh na 21 km v kuse. A co David připraví kolegům jako menu k oslavě jeho 45. narozenin? Rovněž přitvrdíme v kondičním cvičení a čeká nás společný pracovní team building – rozebírání střechy. Za co by výhru vyměnil Petr Machala – neuvěříte, ale opět nezklame. Superchlapy už to tak chytne, že si uspořádají i vlastní závod.

 

Sledujte příběhy chlapíků, kteří se rozhodli změnit svůj život a něco si dokázat – v rekordně krátkém čase se připravit na náročný triatlonový závod. Každý z nich má jiný příběh, motivaci i zázemí. Přesto jsou jeden tým. Těšte se nejen na sportovní výkony, ale hlavně na příběhy ze života!

 

Superchlapi už vědí, co je ve hře. Kromě osobní cti je to také velmi lákavá cena. A ta všem pořádně zamotá hlavu. Stejně tak sázka, o jejíž existenci a správné znění se bude vést docela dlouhý spor. Podaří se všechno vyřešit a bude zase platit všichni za jednoho a jeden za všechny? Jediný seriál, ve kterém hrají opravdoví chlapi!