Superchlapi jedou, běží, plavou

Superchlapi jedou, běží, plavou

Superchlapi jedou, běží, plavou

Superchlapi jedou, běží, plavou

Finálový závod se blíží mílovými kroky, a tak také stoupá intenzita příprav, tréninku i nervozita mezi účastníky. Minulý díl přinesl velké změny, kdy jsme se rozloučili s dalším rádoby superchlapem a do týmu přibyla posila v podobě nováčka Josefa. Bude aktuální díl podobně dramatický?

 

Pořad Superchlapi uvidíte premiérově v neděli 5. června ve 21.55 a v repríze každou středu ve 22.30 na Primě.

V neděli nás čeká pořádná prověrka fyzické kondice. Kdo to myslí opravdu vážně a kdo si lže do kapsy? Velké přípravy na velký závod přinesou také komplikace při tréninku. A chlapy zocelí další společný kemp za podpory blízkých. Někdo však raději spoléhá na podporu vesmíru. A jak se za dobu tréninku proměnili pánové po fyzické stránce? Kolečko pravdy také přinese další dávku emocí. A jak dopadne kontrolní závod všech tří disciplín za sebou?

Představme si nováčka Josefa Hůrku:

Město: Záboří nad Labem
Věk: 31
Znamení: býk
Stav: ženatý
Povolání: tiskař

Zajímavost: Jeho koníčkem jsou sport (hlavně fotbal), výlety v přírodě, rybaření, grilování s rodinou nebo kamarády, práce okolo domu a na zahradě, rád se baví a směje.

 

Sledujte příběhy chlapíků, kteří se rozhodli změnit svůj život a něco si dokázat – v rekordně krátkém čase se připravit na náročný triatlonový závod. Každý z nich má jiný příběh, motivaci i zázemí. Přesto jsou jeden tým. Těšte se nejen na sportovní výkony, ale hlavně na příběhy ze života!

Superchlapi jsou v plném tréninkovém nasazení a každá podpora je dobrá. Zatímco některé rodiny intenzivně podporují, jiní jsou na to sami. A v týmu se objevují trhliny, je třeba je ošetřit a zacelit. Pomůže k tomu test upřímnosti a hodinka pravdy. Potlačované emoce musejí ven, jinak by brzdily sportovní výkony. Sledujte jediný seriál, ve kterém hrají opravdoví chlapi!