Super Mario přináší zábavu v Kinder Joy

Super Mario přináší zábavu v Kinder Joy

Super Mario přináší zábavu v Kinder Joy

Kdo by neznal postavičku veselého instalatéra v modrých montérkách, jak sbírá nablýskané hvězdičky a obratně se vyhýbá překážkám! Ikonický Super Mario, který baví děti po celém světě už více než 30 let, se nyní ukrývá v každém lahodném Kinder Joy.

Chuť tradičního mléčného a kakaového krému doplněného o dvě křupavé oplatkové kuličky ve spojení s originální hračkou vykouzlí úsměv na tváři každé generaci. V edici Super Mario se můžete těšit nejen na postavičky odvážného Maria, jeho bratra Luigiho a jejich dalších kamarádů, ale také na celou řadu funkčních hraček, jako například razítko, spinner nebo filtry na fotografie.

Stejně jako Mario sbírá odměny, aby se dostal do cíle, můžete i vy nasbírat všech 24 hraček a vytvořit si tak celou rodinu veselých postaviček a doplňků, která vás na chvíli přenese do světa her. Edice Super Mario bude v dostupná od června do listopadu tohoto roku.O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.